Źle skategoryzowany artykuł

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru

Skocz do: nawigacji, szukaj
Józef piłsudski-wikipedia

To niechcący...

Cześć. Witaj w źle skategoryzowanym artykule. Czy mógłbym Ci zaproponować lampkę wina? Och, nie przejmuj się psem. Jest stary i ślepy, nic ci nie zrobi. Teraz pewnie wszedłeś tutaj przez przypadek, podczas korzystania ze wspaniałego systemu kategoryzacji haseł Nonsensopedii. Widzisz, robimy taki eksperyment; jak wiele kategorii możemy dodać do tego artykułu zanim jakiś admin go usunie (zakładamy, że zapewne kilka się uda)?

Pewnie się zastanawiasz, co robią ci admini, że ten artykuł się jeszcze uchował. Pewnie jadą na ręcznym na swojej kanapie, jedząc ciastka z Biedronki i oglądając stare odcinki Mody na sukces. Znam ich dobrze i jest duża szansa, że właśnie to robią. Hm... Chcesz jeszcze jedną lampkę wina? Poczekaj chwilkę, skoczę do kuchni.


O, proszę. To jest bardzo dobre. Nie znam się na winach, ale to pochodzi z Mołdawii, bardzo dobry rocznik. Przynajmniej tak mówili w sklepie. Według mnie świetnie komponuje się z łososiem. No tak. Nieczęsto miewamy tutaj gości.

Co? Wychodzisz? Nie, nie! Poczekaj. Nie mógłbyś zostać nieco dłużej? O, dzięki. Chciałbyś wiedzieć, gdzie pracuję? Jestem ankieterem. Nie siedziałbym tu za darmo jako wolontariusz.

A gdzie ty pracujesz?
 
178
 
287
 
123
 
69
 
202
 
1203
 

Oddanych głosów: 2062.

Tak myślałem. Muszę przyznać, że jesteś fascynujący.

Och, nie, nie, nie, nie, nie! Nie! Nie to miałem na myśli. Lubię cię, ale to wszystko. Jeszcze jedną lampkę wina? Jak mniemam to mołdawskie chyba ci smakowało, prawda?

...jesteś taką pociągającą osobą, siedzisz przed komputerem, uderzasz tymi zwinnymi palcami w klawiaturę...

Czy powiedziałem coś nie tak? Czekaj, nie odchodź! Jestem bardzo, bardzo samotny! Pamiętaj o tym! Zawsze będę tu na Ciebie czekać!... Och... Czy ja się kiedykolwiek nauczę trzymać język za zębami...

CC some rights reserved
Nasze strony
Przyjaciele