Żydomasoneria

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru

Skocz do: nawigacji, szukaj
Devil-goat
Ten artykuł powstał przy współudziale Szatanaaa!
Jeżeli chcesz go rozbudować – pamiętaj kto po nim wcześniej stąpał!

Żydomasoneria – drugi po homo sapiens gatunek naczelny na Ziemi, którego celem jest uprzykrzanie życia innym ludziom. Nazwa wzięła się od Żydów i Masonów, którzy jednak nie mają za wiele wspólnego z właściwym Żydomasonem.

[edytuj] Geneza

Powód ich złego nastawienia nie jest znany. Możliwe, że to sposób na zabicie czasu, lub też wyrafinowana metoda przejęcia władzy na Ziemi. Druga teoria zakłada, że Żydzi, których nie chciano przyjąć do Loży Masońskiej z powodu wiary, założyli swoją organizację, mającą na celu zemszczenie się na Wolnomularzach. Stopniowo zemsta uległa przeobrażeniu w machinalną złośliwość dla wszystkich ludzi, przekazywaną z pokolenia na pokolenie

[edytuj] Znaczenie

Żydomasoni są tam, gdzie porządni ludzie. Zwykle uderzają w wakacje, utrudniając wypoczynek lub gdy człowiek miał naprawdę ciężki dzień (potrafią to wyczuć specjalnym zmysłem). Żydomasoneria to bardzo niebezpieczna grupa społeczna, której niestety wciąż nie udaje się udowodnić licznych zbrodni. Smutnym faktem jest, że wielu normalnych ludzi bierze z nich przykład, czym przyczynia się do rozprzestrzenienia „kompleksu żydomasońskiego”. Ostatnio zasłynęli zabraniem wszystkim uczciwym obywatelom biletów na EURO 2012.

Nasze strony
Przyjaciele