Akagami no Shirayuki-hime

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru

Skocz do: nawigacji, szukaj

Akagami no Shirayukihime - Anime dla prawdziwych geeków, początkujących yaoistek, ulubieńców teorii spiskowych jak i początkujących zamachowców. Widz oglądając ów tytuł ma wrażenie, że ogląda zwykły romans, połączony z komedią opowiadający o Księciu, który musi ukrywać swój związek z piękną, urokliwą, inteligętną niewiastą~ Jednak to tylko pozory, serial jest ten bowiem Yaoicem z trójkątem miłosnym między Zabójcą kamikace, gorylo-psem i księciem. W anime pojawia się jedna dziołcha która ma układ z księciem aby ten nie stracił korony i nie dostał w ryj od swojego pana, właściciela, Senpaia, brata. Udaje jego dziewczynę, ale przy okazji, skrycie kibicuje kamikadze aby zdobył serce i tyłek Zena.

[edytuj] Fabuła

Ruda siksa, zostaje wezwana na dywanik do samego księcia pizdeusza, który chce zrobić z niej swoją kurtyzanę żonę. No okej, nie przez księcia, ale przez jego goryla, który zaporzyczył swój ryj od Midousijiego z pedałów na rowerach. Nasza heroina, jak na kota przystało, opuszcza swój dom i ucieka przez pizdeuszem, chcąc uniknąć smutnego losu. Przygnana przez magiczny wiatr z potahontas znajduje schronienie w opuszczonym domu w środku lasu. Postanawia do niego zapukać. (bo przecież trzeba być miłym i pukać do pustego domu, przecież to logiczne) Niewiaste zastaje głucha cisza, więc, niczym typowy żul z biedronki, postanawia spędzić noc przed ów rezydencją, bo tak. Następnego dnia zastaje ona pięknego, sexownego, ociekającego sexapilem blondyna, ale i tak wszyscy mówią, że są kurwa białe białasa, który opanował technikę slow motion od matrixa, ale nie wykorzystuje tej umiejętności przez reszte anime, bo jest taką humorzastą kurwą, i zapatrzony w piękną heroinę kopulujące wiewórki wypierdolił się, raniąc się w rękę. Shirayuki, zachipnotyzowana jego sexapilem, proponuje mu pomoc, ale ten, nauczony z filmów na yt, postanawia zareagować agresją i zabić główną bohaterkę. Niestety, w końcu dochodzą do porozumienia (zaproponowała mu narkotyki własnej roboty) Białas otwiera jej dom, naciskając na klamkę, po czym ją zabija i pali budynek i przeprowadza rozmowę z ów heoroiną. W praniu wychodzi, że jest on z dwójką goryli towarzyszy, a potem okazuje się, że białas to tak naprawdę książę, a siksa ucieka wraz z matrixem do jego zamku.

[edytuj] Bohaterowie

  • Shirayuki - Ruda siksa aka młody nowicjusz w tworzeniu czystego koksu. Pomaga Zenowi, udając jego kochankę, faworyzując Obiego w jego związku z księciem. Człowiek, który próbuje pomóc każdemu nie patrząc na swoje zdrowie, przez co prawie zmarła, ale nieszczęśliwie została uratowana przez matrixa i jej jedyną prawdziwą miłość w postaci łóżka. Początkujący pedofil, chodź ukrywa swoje prawdziwe zamiary względem współpracownika.
  • Kamikadze boski wiatr- Dla przyjaciół i przyszłych trupów Obi, chodź tak naprawdę nie wiadomo jak naprawdę nie wiadomo czy jest to jego prawdziwe imię, humorzasta kurwa vol2. Płatny zabójca, który nie potrafił zabić jednej rudej siksy, dziecko lasu, gej numer 1 w rodzince. Ukrywa swoje prawdziwe uczucia do księcia, dla niepoznaki flirtując z Shirayuki, niestety nie przewidział, że Zen wpadł na taki sam pomysł, przez co nadal myśli, że matrix jest hetero. Od dziecka chory na BS- "Brak sutków". Fan wina i mocnego alkoholu, tajemny mistrz picia na czas, jego rekord to wypicie litr czystej w 4 sekundy. Alkohol to także jego spowiednik i najlepszy przyjaciel, jego umiejętnością jest odporność na kaca, przez co jest jednym z czołowych kompanów jego wysokości.
  • Mitsuhide - Jedyna ostała istota zwana jako "gorylo-pies". Osobniki tego gatunku harakteruzują się dużą budową ciała, wysokim wzrostem jak i bzikiem na punkcie swojego właściciela, których nazywają przyjaciółmi dla niepoznaki. Gej numer 2 i najbliższa osoba Zenowi. Jako jedyny z całej 3 nie kryje się ze swoimi uczuciami do białasa, jednak ten odbiera to jako rady miłosne do Shirayuki, przez co często wpada w zadumę, czytając książki o trudnej miłości. Jego biblią jest "pięćdziesiąt twarzy geja", najstarszy z grupki, chodź jego aparycja na to nie wskazuje, zdradza go boska klata i mięśnie, także cierpi na BS.
  • Zen - Matrix, który kryję się pod tytułem księcia, jeden z głównych bohaterów serii i obiekt westchnień Obiego i Mistuhide. Człowiek biurokrata, całe swoje życie marnuje przed biurkiem, przez co często zapada w melancholię i wir pracy, chodź są podejrzenia, że zostaje truty przez swojego One-san. Od dziecka, był przyzywczajany do trucizn, stąd jego niedojebanie mózgowe, lekarze do dziś próbują go wyleczyć.
  • Kiki - Demon w ludzkiej postaci, lucyfer zesłany z piekła, przez jakiegoś gika aby zniszczył świat, ale niestety trafił do jakiegoś zjebanego animca o pojebanych perypetiach miłosnych i został tutaj uwięziony, bez możliwości wyjścia. Jedyna normalna persona w całym towarzystwie, jej jakiekolwiek próby pomocy tym biednym ludziom lasu, są pomijane w cutscenkach, przez co jest utożsamiana z osobą cichą i opanowaną, mająca wszytskich i wszystko w dupie. W tej chwili jej uśmiech jest jedną z najbardziej poszukiwanych fotek. Próby jej dotknięcia, kończyły się stratą ręki, bądź życia, jeśli miałeś szczęście.
  • Raji - Pizdeusz w czystej postaci, niepotrafiący logicznie myśleć bez swojego przydupasa mówiącego mu jak należy wykonywać podstawowe czynności, bez niego zamienia się w bezmózgiego klocka - stoi, śmierdzi i truje powietrze. Próbował być fajny i porwać rudą siksę, ale przeszkodził mu białas zabierając całą sławę dla siebie. Prawdopodobnie był bity przez ojca w dzieciństwie. Jego jedynym pocieszeniem i kochanką są skrzypce, które potrafi wyciągnąć z dupy, tylko jeśli jest na terenie zamku. Jedynymi kobietami z jakimi miał styczność to Basia- lewa dłoń i Kasia - Prawa dłoń.
  • Izana - Sex, starszy one-chan Zena i główny model marki "Loreal Paris". Bardzo kocha swojego braciszka, na tyle, aby zwalać na niego nagorsze roboty i testowac go na każdym etapie jego dnia <3 Niektórzy mogą sądzić, że jest tyranem, ze względu na swoje dziwne fetysze i zainteresowania, ale jest mu to wybaczane Inaczej marka Loreal by upadła i każdy, prędzej czy później o tym zapomina. Koneser wytrawnego wina i fan stalkingu, ma bzika na punkcie teori sp
  • Ryuu- Kochane dziecko i główny producent marihuaen. Przez jego młodzieńczy wygląd, bardzo łatwo udaje mu się zmylić ludzi co robi z niego niezrównanego w swoim fachu. Przez ciągła pracę z narkotykami ma aparycję wiecznie zwolnionego z W-F Maćka, ale nie wygląda jakby to przeszkadzało mu w życiu, wręcz przyciąga to kobiety i facetów. Współpracownik siksy i jej Senpai, w nocy, kiedy nikt nie patrzy robi jej prywatne lekcję za które ta płaci martwymi żukami i uschłymi badylami. Jego orientacja jest nie znana, on sam pewnie nie jest co do niej pewien, więc spędza czas ze wszystkimi, prócz Kiki. Nie wie o trójkącie miłosnym, ale shipuje Shirayuki z księciem i Obim, tego też nie jest pewien, podobnie jak wszytskiego w życiu.
  • Garack - Szefowa Ryuu i Shirayuki, główna pedofilka i sfatka. Wielbicielka herbaty i dziwacznych podtekstów

[edytuj] Fani

Fani tego tytułu dzielą się na 3 główne grupy

Yaoistki - Które doszukują się w każdym tekście podtekstów sexualnych między bohaterami. Fakty jakie potrafią wyciągnąć z prostego ruchu głowy protagonisty zawstydziła by niejednego fana teori spiskowych, a w wyłapywaniu informacji jest lepsza od FBI. Jeśli wejdziesz z nią w kłótnie, możesz być pewien, że zostaniesz zmieszany z gównem nim wogóle się odezwiesz, w najgorszym wypadku staniesz się dziewczynką, której cieknie ślinka na same obrazki ZenxObi ObiXZenXMistuhide, więc dla dobra twoich rodziców i twojego, omijaj je z daleka.

ObixShirayuki - Magiczni ludzie, wierzący w latającego potwora spagetti, który jest równie wiarygodny co ten ship. W porównaniu do Yaoistów są to znacznie spokojniejsi ludzie, którzy najpierw zaalarmują cie, że masz się zamknąć, a dopiero potem zmieszają cię z błotem. Jeśli szukasz kogoś do ciekawej dyskusji, albo poprostu nie masz co robić z życiem, a twoje ulubione anime zamieniło się w Boku no Pico, to ci ludzie są idelani do kłótni rozmów.

ZenXShirayuki - Canon ów serii, jeśli ktoś w to wątpi to jest kompetencji Ryuu, bądź jedzie na mocnym koksie lub należy do Yaoistek. Innymi słowy Romeo i Julia, tylko oni jeszcze żyją.

Nasze strony
Przyjaciele