FANDOM


Alkaliczny alkaida

Al-Kalida

Talib

Myślący Arab

Allah Akbar!!!

Okrzyk rozpoznawczy członków Al-Kaidy

Al-Kaida (lub jak kto woli Al-Gida) – organizacja międzynarodowa o charakterze charytatywnym i działająca na rzecz fajki pokoju, także firma sprzedająca lody.

Al-Kaida zajmuje się również transportem i logistyką, głównie powietrzną, posiada udziały m.in. w British Airways i w Winterfresh. Założycielami są George Bush oraz Osama „Niosący Pokój”. Podczas zamachów 11 września na WTC zorganizowali pomoc i wyrazili współczucie ofiarom ataku. Wspomagają też wojska ONZ w Iraku i Afganistanie (głównie przez sprzedaż Big Bambi na czarnym rynku).

Działalność charytatywna edytuj

Jako organizacja pożytku publicznego jest wspierana przez wiele państw, w tym Polskę (poprzez 1%) oraz USA (pieniądze kongresu). Al-Kaida jest głównie jednostką edukacyjną, uczącą młodzież jak nie bać się takiej błahostki jak śmierć. Eksperci w wyburzaniu starych budynków o dużej wysokości bezwzględnej. Preferują także ataki typu:
„Bomba na plecy, big milk w dupę i jazda za Allaha!”. Usuwają w ten sposób przestarzałe pociągi, linie metra oraz autobusy (preferują brytyjskie - bo czerwone). Zajmują się także przestarzałymi samolotami (znaczy widowiskowo je kasują). Pomagają w ograniczaniu przyrostu naturalnego. Ich metody są uznawane za bezbolesne, lecz dość kontrowersyjne.

Wrogowie edytuj

W skrócie Al-Kaida (Al-Gida) naprawia wszystko, co się rusza i na drzewo nie ucieknie. Polują na nich organizacje przestępcze pod nazwą Marines, SAS, Nestle, Koral oraz MOSAD. Przez niektórych niesłusznie określani „terrorystami”. Inni mówią o nich jak o „fanatykach”.

Codzienne zajęcia edytuj

Al-Kaida od niedawna znalazła sobie nowe zajęcie m.in:

  • puzzle Bin Ladena (składanie kawałków jego ciała znad rzeki w całość);
  • zabawy z karabinami w mieście;
  • wybuchowe zabawy;
  • kaskaderskie latanie samolotami;
  • gra w sapera Arab LIVE.