FANDOM


Giń, giń, zjawo nieczysta!

Typowy analizator o typowym Blogu

Dobry Cthulhu a nasz panie, daj nam sił na analizowanie...

Analizator przed pracą

Analizatornia – odpowiedź na tłoczące się w Internecie blogaski, zakładane przez Sł!t@ŚnE n@St0l@Tk!, postrach Ałtoreczek.

Powstanie pierwszych analizatorni

Dawno, dawno temu, gdy Internet był jeszcze spokojnym miejscem, wolnym od trolli, noobów, pokemonów i spamerów, powstał blogger. I nagle jakby znikąd wysypały się hordy „pisarek”, chcących za wszelką cenę zabłysnąć swoimi tworami w Internecie. Na swoich Sł!t@ŚnY(h |3l()g@Sk@(h umieszczały teksty tak przerażające, że wszyscy, którzy odważyli się je przeczytać, ginęli marnie. Ałtoreczki bestialsko mordowały język polski. Ich głównymi ofiarami były: gramatyka, ortografia, interpunkcja, składnia, sens oraz logika. Pewnego dnia ciała zabitych ożyły i połączyły się w jedno. Tak powstał pierwszy analizator. Przypuścił on szturm na blogaski i założył pierwszą analizatornię.

Kim są analizatorzy?

Analizatorzy to podstępne i cholernie inteligentne kreatury, cechujące się przede wszystkim nadludzką odpornością na pokemony i niesamowitą wytrzymałością psychiczną. Czają się w ciemnych miejscach, by znienacka zaatakować niczego niespodziewającą się Ałtoreczkę. Gdy wpadnie im w łapska jakiś blogasek, publikują go w swojej analizatorni ze stosownymi komentarzami. Starają się bronić honoru kanonów gwałconych w opowiadaniach Ałtoreczek.

Najbardziej znane analizatornie

Istnieje wiele analizatorni, niektóre są prowadzone przez same Ałtoreczki, które naiwnie wierzą, że mając analizatornię unikną zanalizowania ich opowiadania przez kogoś innego. Są jednak dwie główne analizatornie powszechnie uważane za najlepsze, które wyznaczają standardy analiz. Są to:

  • Przyczajona Logika Ukryty Słownik – główni analizatorzy: Pigmejka i Kalevatar, czasami pomaga im Vivaldi. Biorą pod nóż wszystko, co się nawinie i nie znają litości.
  • Sierżant und Saper, obecnie znana pod nazwą Niezatapialna Armada Kolonasa Waazona – główni analizatorzy: Kura, Jasza, Babatunde Wolaka, Sineira, Szprota, Dzidka, Gabrielle, Mikan i wieeelu innych. Na pierwszej domenie atakowali głównie opka o Tokio Hotel, gdyż czas działalności SuS zbiegł się z okresem największej popularności tego „zespołu”. Po pewnym czasie postanowili przenieść się na bloggera i jako NAKWa gnębią wszystkie denne twory, jak leci.