FANDOM


Arkadiusz Malta Malczewski (znany również pod pseudonimem Hrimigrimimeremireiterimnir Behereirerumrerit) – polski producent i inżynier dźwięku, specjalizuje się w oczywistych gatunkach muzycznych, o których wspominać chyba nie trzeba, lecz dla laików zostaną one wyszczególnione: mroczny metal, czarny metal, śmieciowy metal i hefi metal zwany po prostu ciężkim, bo wiadomo… dużo waży.

Urodziny obchodzi w dzień Matki Bożej Niepokalanie Poczętej oraz imienin Świedarga i Boguwoli.

Dawno temu w jednym z zespołów grał na fujarce basowej. Współpracował z wieloma zespołami, popularność uzyskał jednak dopiero dzięki współpracy z Behemoth, najbardziej znanym satanistycznym polskim zespołem, który wcale nie odniósł sukcesu za granicą.

Ciekawostki

  • Malta jako jedyny wie, jak idealnie ustawić mikrofon dla basisty Behemoth. Dźwiękowiec do tego celu używa swego sprytu oraz czoła, którym odmierza wysokość owego mikrofonu.
  • Jego głos sprawia, że kobiety szaleją, dostają spazmów i pragną słyszeć więcej, szczególnie, kiedy Malta się bulwersuje. Nie od dziś wiadomo, że płeć piękna przybywa na koncerty zespołu Behemoth tylko i wyłącznie dla niego.
  • Jak nie wiadomo gdzie jest Malta, to pewnie sra.


P vip To jest tylko zalążek artykułu biograficznego. Jeśli widziałeś tę osobę na ulicy – rozbuduj go.