Arnold Schwarzenegger

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru

Skocz do: nawigacji, szukaj
Ujednoznacznienie Ten artykuł dotyczy amerykańskiego aktora. Zobacz też hasła o innych osobach o tym imieniu.
Terminator.jpg

Arnold w czasach ciężkich

Arnold.jpg

Arnold w czasach szkolnych

Arnold Schwarzenegger (właśc. Arnold Schwarze Niger, Arnold Czarnojajec, Arnold Czarno-Murzyński, Schwarnold Arzenegger ur. 30 lipca 1947)amerykański kulturysta, aktor i polityk austriackiego pochodzenia, twardziel, gubernator Kalifornii, Terminator (czes. Elekrycki Mordulec).

[edytuj] Młodość

Arnold już jako dziecko większość czasu spędzał na siłowni. O jego innych zajęciach z tego okresu życia nic nie wiadomo. Arnold uzależnił się od sterydów anabolicznych, lecz musiał skończyć z nałogiem, gdyż jego dostawy przechwytywał Pudzian. Jako mały koks, Arni nie przepadał za dziewczynkami, gdyż dziewczyny nie koksiły i nie pakowały razem z nim. Załamany tym faktem poszedł do męskiej szkoły aktorskiej, by mieszkać w akademiku z tymi biedami artystami w jednym pokoju. Po zakończeniu studiów okazało się, że z jego pokoju wyszli najlepsi komandosi Navy Seals. Każdy z nich miał syndrom ABS (Absolutny Brak Szyi) i nałogowo mówił „prawda?”.

[edytuj] Polityka

Po przekroczeniu pięćdziesiątki, Arnold znudził się filmami i postanowił zostać gubernatorem Kalifornii. Odniósł ogromny sukces wyborczy i obecnie przymierza się do podjęcia walki o urząd prezydenta USA.

[edytuj] Ciekawostki

  • Kiedy Schwarc strzela z procy do faceta w kamizelce kuloodpornej, schowanego za 20 centymetrową, metalową ścianą, facet jest już martwy. Dziwne? Niekoniecznie. Nie zapominaj, że Schwarzenegger to Schwarzenegger.
  • Kiedy 100 terrorystów z karabinami maszynowymi strzela do Arnolda schowanego za drewnianą skrzynią, po serii on wstaje, otrzepuje się i pozbywa się wszystkich po kolei. Najczęściej gołymi rękoma.
  • Jego największym fanem jest Arni z 13 Posterunku.

[edytuj] Plany

Steven Spielberg planuje nakręcić trylogię o Arnoldzie Schwarzeneggerze. W roli głównej miałby wystąpić Val Kilmer Sylvester Stallone Steven Seagal lub Jean Claude Van Damme. Oto robocze tytuły części Trylogii:

  • Schwarzenegger: Predator;
  • Schwarzenegger: Terminator;
  • Schwarzenegger: Gubernator.
Nasze strony
Przyjaciele