FANDOM


Maść na ból dupy

Lek na ból dupy

Ból dupy (źródł. butthurt, oryg. Weltschmerz, czasem również pisane jako bul dópy) – dolegliwość, której wbrew pozorom nie należy kojarzyć z hemoroidami, ponieważ jest związana z czynnością napinania pośladków. Jest to problem natury egzystencjalnej, objawiający się chęcią krzewienia zua wśród innych proletariuszy.

Statystyki edytuj

Schorzenie dotyka głównie ludzi w wieku dowolnym, aczkolwiek inne organizmy żywe mogą mieć o to swój własny ból dupy, co znacznie rozszerza grupę potencjalnych pacjentów. Rozprzestrzenia się dwiema drogami w zależności od relacji między osobnikami – w przypadku sojuszników o zarażeniu się decyduje (zazwyczaj wizualnie lub werbalnie) wspólnie przeżywany czynnik, natomiast wśród przeciwników przeważa droga mechaniczna.

Ból dupy może także dopomóc w doprecyzowaniu definicji życia. Jeśli bowiem osobnik nie doświadcza butthurtu, oznacza to, że już nie żyje.

Proces edytuj

Przyczyna edytuj

Główną przyczyną bólu dupy jest więź emocjonalna podmiotu z danym mu wyobrażeniem, np. dla kota będzie to ulubione miejsce na środku kanapy. Wystarczy naruszyć pożądany stan wynikający z tej więzi (na przykład usiąść na kanapie), aby rozpoczął się ból dupy; i to nie naszej, bo sofa jest wygodna, ale sierściucha. Czasami również nie zaleca się siadania na dupie przy tej dolegliwości.

Przebieg edytuj

Osobnik staje się niespokojny; głównym motorem jego zachowań staje się zemsta. Jeśli taki stan utrzymuje się przez dłuższy czas, możliwe jest zaniedbanie przywrócenia sytuacji pierwotnej bądź pogodzenia się z argumentami, co powoduje, że mechanizm rozpędza się dalej, bo nadal jest bałagan.

Skutki edytuj

Negatywny PR, o ile jednostka nie zostanie uznana za męczennika w sprawie.

Odmiana nowożytna edytuj

Występuje u osobników płci męskiej, może być objawem kary za grzechy. W takich przypadkach należy niezwłocznie zgłosić się do lekarza, gdyż zbyt duże rozwarcie dupy bywa przyczyną śmierci z wyziębienia organizmu. Jeżeli droga do najbliższego ginekologa bądź szpitala wynosi więcej niż 26,3% pierwiastka ze średnicy dziury, konieczna jest reanimacja w postaci włożenia choremu sprawcę rozwarcia z powrotem. Oczywiście nie zapomnij zadzwonić po karetkę. Zazwyczaj pacjent opuszcza szpital po spędzeniu nocy, ponieważ niezbędna jest profilaktyka przeciw kolejnemu rozwarciu obserwacja medyczna.

Jak zapobiec edytuj

Najlepiej byłoby nie wykształcać więzi emocjonalnych. To jest możliwe. Pojawiła się nawet specjalna maść na ten oto ból[1].

Przypisy


Crystal Clear app applixware To jest tylko zalążek artykułu z dziedziny językoznawstwa. Jeśli nie jesteś Ruskiem z bazarurozbuduj go.

Crystal Clear app virus detected 2 To jest tylko zalążek artykułu z dziedziny biologii. Jeśli się nie brzydzisz – rozbuduj go.