FANDOM


Barbados
Flag of Barbados
To flaga Barbadosu…
Stolica brak, władza umieszczona w Kijowie
Ludność niewielka
Język urzędowy ukraiński
Ustrój demokracja
Religia Putinizm
Waluta liście plamowe i hrywieny
 

Barbados – zamorska kolonia Ukrainy w formie wyspy gdzieś na Atlantyku. O integralnej jedności z Ukrainą świadczy fakt, że mają te same kolory na fladze, taki sam trójząb na niej i na tym kończą się podobieństwa.

Podział administracyjny

Barbados jest podzielony na 11 parafii. Wystąpienie z takiej parafii wiąże się z koniecznością emigracji – wtedy dopiero przestaje się być parafianinem. Jednocześnie do automatycznego zostania parafianinem wytarczy zamieszkać na Barbados. Księża muszą być tam wniebowzięci.
Stolica kraju – Bridgetown – jest położona w parafii św. Rihanny.

Przemysł i transport

Przemysł na Barbadosie występuje wyłącznie w herbie tego kraju, w postaci hasła Pride and Industry (Duma i Przemysł). Innych jego przejawów nie stwierdzono.

Komputery na Barbadosie pracują wyłacznie w systemie operacyjnym Barba-DOS.

Jako że na Barbadosie nie ma linii kolejowych, tamtejsze Koleje Żelazne nie tylko nie zdążyły się podzielić na 358 spółek, ale nawet nie zdążyły powstać. Zaległości te mogą zostać niedługo nadrobione, gdyż plan inwestycji w tamtym rejonie ogłosiły ostatnio PKP PLK/Przewozy Regionalne/PKP Intercity/PKP Cargo/PKP Nieruchomości/PKP Dworce Kolejowe/PKP Perony/PKP Energetyka/PKP Informatyka/PKP Polskie Koleje Linowe[1].

Sport

Reprezentacja Barbadosu nie wystartuje na EURO 2012. Z tego powodu Pewien Znany Lokalnie Polityk ogłosił bojkot tej imprezy. Zapytany o Julię Timoszenko odpowiedział Umbrella?.

Znani Barbadosyjczycy[2]

  • Rihanna – barbadoska artystka ludowa, często prezentująca tutejsze stroje etniczne (a właściwie ich brak).
  • Ryan Brathwaite – bardzo szybki kolo. Prawie jak Struś Pędziwiatr.
  • Klasa Dragonpostać z Dragonballa tutejszy żeglarz, olimpijczyk, opłynął Barbados trzy razy.

Galeria

Przypisy

  1. Niepotrzebne (?) skreślić
  2. Barbadosianie?