FANDOM


Beniamin Fistinger-Cumshoter

Beniamin Fistinger-Cumshoter podczas prelekcji na Uniwersytecie Warszawskim, 2015

Feministki dały mu dupy!

Prawicowiec o senatorze

Beniamin Fistinger-Cumshoter (ur. 6 września 1969 w Waszyngtonie) – amerykański senator działający w Organizacji na Rzecz Demokracji w Europie Środkowej i Wschodniej (MILF), aktywny lewicowy działacz popierający Komitet Obrony Demokracji. Wieloletni przyjaciel Barbary Nowackiej, Kazimiery Szczuki, Hilary Clinton oraz rosyjskiej działaczki demokratycznej Saszy Szarzyńskiej. Człowiek Roku 2017 według konkursu zorganizowanego przez Kobiety Lewicy.

W 1995 roku brał udział w wojnie w Jugosławii. Tam podczas operacji „Blow Job” zasłynął strzelaniem z pocisku do serbskich wojskowych mordujących bośniackich cywilów. W 1996 roku razem z Moniką Levinsky założył organizację MILF zajmującą się naruszeniami demokracji w krajach Europy Środkowej i Wschodniej. W 2002 roku otrzymał Order Orła Białego z rąk prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego.

W Polsce zasłynął po akcji wystrzelenia długich fajerwerków z okazji wycofania projektu rządowego zaostrzającego politykę aborcyjną. Jak sam przyznał, chciał w ten sposób uczcić sukces uczestniczek czarnego protestu.

Obecnie Beniamin Fistinger-Cumshoter mieszka w arizońskiej miejscowości Brazzers, gdzie nadal prowadzi aktywną działalność polityczną. Jego fani podkreślają, że senator ciągle pracuje z kobietami i zna ich bolączki.