Berek

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru

Skocz do: nawigacji, szukaj

I kto wygrał????

Noob o dokonanej zabawie w berka

A w ryj byś kCenzura2a nie chciał cwelu jCenzura2y?!

Noob, który właśnie został złapany

Berek – ruchowa gra towarzyska dla młodocianych zboczeńców, polegająca na gonieniu uciekających debili i macaniu ich gdzie popadnie. Osoba, która wymaca innych najlepiej i sama nie da się wymacać, gówno z tego ma, ponieważ w berku nie ma zwycięzców, przegranych ani przyznawanych miejsc. Gra popularna jest szczególnie w podstawówkach, gdzie wyznaczając goniącego można bezkarnie przyrżnąć mu w pysk, a także w gimnazjum, gdzie zasady tej gry są nieco zmienione. W 95% polega ona na złapaniu koleżanki za cycki lub w okolicach krocza, a następnie ucieczce przed jej udawanym oburzeniem. Zajęcia z berka stosowane są na kursach samoobrony przed napastliwymi gejami i innymi zboczeńcami.

[edytuj] Warianty gry

  • Berek ganiany – omówiona wyżej rozgrywka, w której najwięksi frajerzy ganiają za resztą próbując pozbyć się piętna goniącego. Towarzyszy jej często przekazywanie syfa, jeśli osoba o swobodnych zasadach higieny osobistej kogoś dorwie i wymaca.
  • Zamarzany berek – wersja gry, w której złapani dostają porażenia nerwowego i zamarzają w bezruchu. Jedynym magicznym sposobem na przywrócenie w nich funkcji życiowych, jest przejście im między nogami. Zdobywa ona popularność wraz z wiekiem grających. Daje ona możliwość przejechania głową po kroczu koleżanki, lub jak kto woli, klejnotach kolegi.
  • Berek kucany – wyjątkowo sadystyczna odmiana berka, w której kucnięcie daje nieśmiertelność. Stworzona została w celu psychicznego znęcania się nad goniącym, który tym razem nie jest w stanie dorwać wszystkich grubasów i upośledzonych ruchowo w kilka sekund. Jedyną szansą na zmianę jest więc dorwanie marzyciela podczas rozważań.
  • Drewniany berek – popularna szczególnie na wsi odmiana berka, gdzie potomstwo rolnika opierdala się w polu zamiast pracować w gospodarstwie. Tym razem magiczny azyl daje dotknięcie drzewa, co nie ma jednak nic wspólnego z mitologią nordycką.
Nasze strony
Przyjaciele