Big Brother

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru

Skocz do: nawigacji, szukaj
Oko
PAMIĘTAJ – Wielki Brat Patrzy

Zostałeś nominowany do opuszczenia domu Wielkiego Brata. Jeśli złamałeś choć jedną zasadę, opuść dom Wielkiego Brata.
Big brother

Wielki Brat we własnej osobie

Big Brother is Watching YOU

Wielki Brat patrzy!

Na kratę z nią!!!

Hiszpańska Inkwizycja o Big Brotherze

Wyprowadź mnie na zewnątrz!

Samuel Goldfish o Big Brotherze

Big Brother (Wielki Brat) – drugi po Agencie polski program telewizyjny typu reality show, na którym TVN zbił majątek. W latach 20012002 odbyły się trzy polskie edycje tego programu, a potem jeszcze dwie których nikt nie oglądał. Producentem programu jest Endemol.

Nagroda za zwycięstwo w programie wynosiła pięćset tysięcy złotych. Wielki Brat nie był obecny na planie ciałem, można było tylko usłyszeć jego głos. O pozostaniu w programie decydowały zarówno osoby biorące udział, jak i publiczność, przy pomocy telefonów: dzwoniąc pod specjalny numer lub wysyłając wiadomość SMS. Ten kto najmniej bluźnił, najrzadziej uprawiał seks, był lepiej wykształcony od widzów, przegrywał pierwszy.

[edytuj] Wielki Brat Patrzy

Big Brothera oglądali wszyscy Polacy, bez względu na płeć, wyznanie, kolor skóry. Kto nie oglądał, był bojkotowany przez resztę społeczeństwa.

W polskiej edycji programu głosu Wielkiemu Bratu użyczył Szatan.

[edytuj] Big Brother 1

Program prowadzony przez Martynę Wojciechowską oraz Kermita. Akcja programu toczy się w specjalnie wybudowanej willi w Piekle.

[edytuj] Big Brother Bitwa

Specjalna edycja, w której uczestnicy mordowali się nawzajem, uprawiali seks częściej niż w pierwszej edycji i niszczyli co się da. Program prowadzony przez Joachima Knychałe, słynnego Wampira z Bytowa, oraz Ciasteczkowego Potwora. Uczestnicy mieli za zadanie jak najwięcej czasu spędzać pod prysznicem czekając aż Wielki Brat oznajmi iż jest pod wrażeniem. Wtedy do spiżarni podrzucano im koszyk owoców, kilo cukru i 10 litrowego gąsiora, a także paczkę herbaty, trochę bibułek i pudełko zapałek.

[edytuj] Zobacz też

Nasze strony
Przyjaciele