FANDOM


Relax, holmes.

Cesar do CJ-a, gdy ten wpada w zdenerwowanie

Take it easy, holmes.

Cesar, znów do CJ-a, w tej samej sytuacji

Cesar Vialpando (czyt. Sizar Vijalpando; pseudonim: Życiorys[1]) – fikcyjny gościu z GTA San Andreas, chłopak (potem mężuś) Kendl, siostry CJ-a. Początkowo nie był lubiany przez Carla (bo ten Murzyn myślał, że chce ją wziąć w aucie na jeden raz), ale Vialpando dał się do siebie przekonać. Należy do gangu Varrios Los Aztecas (Latynosów), przez co nigdy nie polubił się ze Sweetem. Cesar pomaga w śledztwie dotyczącym zabójstwa matki Johnsonów, dzięki niemu giną tacy zdrajcy jak Ryder czy Big Smoke.

Vialpando kocha lowridery (autka z niskim podwoziem) i zawody tychże (polegają na ruszaniu wozem w nierytm muzyki). Pomaga mocno Carlowi na starcie w San Fierro, gdzie otwierają warsztat tuningowy i kupują samochodowy salon z samochodami z niskiej o dziwo wysokiej półki.

Przypisy

  1. hipotetyczny pseudonim pochodzący z polskiego określenia dokumentu, utworzonego z pierwszych liter imienia i nazwiska tej postaci


Crystal Clear device joystick To jest tylko zalążek artykułu z dziedziny gier. Jeśli umiesz grać nie tylko na nerwach – rozbuduj go.