FANDOM


Przenosimy się na nonsa.pl!

Po ponad trzynastu latach na serwerach Wikii, otrzymaliśmy niespodziewaną wiadomość – Wikia/Fandom zdecydowała o całkowitym usunięciu Nonsensopedii.
Czas na wyniesienie się stąd mamy do 21 kwietnia. Tego dnia strona nonsensopedia.wikia.com przestanie działać. Administracji nie zostało w takiej sytuacji zbyt wiele opcji. Doszliśmy do wniosku, że jedynym sensownym wyjściem jest przeniesienie się na nowy, niezależny hosting.

Ten artykuł znajdziesz na nowej Nonsensopedii tutaj.
Przenosimy się na nonsa.pl!

Po ponad trzynastu latach na serwerach Wikii, otrzymaliśmy niespodziewaną wiadomość – Wikia/Fandom zdecydowała o całkowitym usunięciu Nonsensopedii.
Czas na wyniesienie się stąd mamy do 21 kwietnia. Tego dnia strona nonsensopedia.wikia.com przestanie działać. Administracji nie zostało w takiej sytuacji zbyt wiele opcji. Doszliśmy do wniosku, że jedynym sensownym wyjściem jest przeniesienie się na nowy, niezależny hosting.
Ten artykuł znajdziesz na nowej Nonsensopedii tutaj.


Eastwood

Go ahead – make my day!

Czasami spotykasz na swojej drodze osobę, której nie należy wkurwiać. (...) To ja.

Clint Eastwood

Clint Eastwood (ur. 31 maja 1930 w San Francisco) – aktor, reżyser, kompozytor, mściciel, kowboj i Bóg wie co jeszcze. Jego imię i nazwisko oznacza „klin z rosnącego na wschodzie drewna”. Jeden z Wielkich Przedwiecznych. W młodości łowca nagród. Od kiedy spiknął się z Serdżjo Lijone (świeć panie nad jego duszą), jest tym dobrym, który strzela w tych złych i brzydkich za garść dolarów (albo nawet kilka więcej). Po zabiciu Złego postanawia zostać gliniarzem. Znany z tego, że z nikim się nie pierniczy, gdy może, strzela w plecy, a dźwięk jego Magnum budzi postrach. Żaden z jego partnerów/partnerek nie przeżył współpracy z nim – Clint był po prostu dla nich zbyt twardy. Jego niemiłosiernie wykrzywiona twarz z cygarem w buzi oznacza w języku migowym stwierdzenie: „Fuck you”, a gdy w encyklopediach znajdujemy notatkę o nim, najprawdopodobniej odnajdziemy również odnośnik do słowa „Badass”. Możliwe, że za pomocą swojego magnum zabił samego Chucka, ale stwierdził, że Kopiący-Z-Półobrotu-Strażnik-Teksasu byłby dobrym sprzymierzeńcem, więc ożywił go krzywiąc mordę i namówił do przejścia na dobrą stronę barykady (Chuck dał się przekonać za garść dolarów). Clint ma pewne problemy z liczeniem trupów, które po sobie zostawia.

Po zabiciu wszystkiego co się aktualnie ruszało i z jakichś powodów stanęło na drodze kowbojowi, Eastwood zawiesił swojego gnata na kołku i zaczął kręcić filmy. Wszyscy uważają, że wielki mściciel zajął miejsce typowego kartofla, jednak nikt nie zna prawdziwego motywu jego postępowania. Możliwe, że przygotowuje armię do ostatecznej konfrontacji z uosobieniem zła – Panem Spinaczem. Dowiemy się dopiero wtedy, gdy nastąpi ów dzień. Ich walka jest zapowiedziana po roku 2012 – czyli po starciu tytanów: Bruce'a Lee i Chucka Norrisa. Zapewne będą walczyć na ruinach świata rozjebanego przez ogniste pięści i świetlne kopniaki (walkę będzie komentował sam Jasiu Śmietana).

Magnum 44 edytuj

Nikt nie wie skąd ów wielki mściciel ma swój nieśmiertelny rewolwer potrafiący jednym strzałem zabić wszystko – legendy Majów głoszą, że gdy MacGyver przybył na ziemię, przewidział pojawienie się wielkiego mściciela, i stworzył jego broń. Jednak jest to unikat – jedyny przedmiot nie zawierający w sobie zapałek, ketchupu, spinek do włosów i taśmy Power Tape. Kreator światów majstrował przy nim aż 5 minut (co przy stworzeniu kosmosu w 2,5 minuty jest szokiem). Tak oto powstała broń, która zawstydziła wszystkich pajaców kombinujących przy bombie atomowej – Mac wiedział, że jeśli dostanie się w niepowołane ręce, wszechświat upadnie. Dlatego zamknął gnata w meteorycie, który wpadł Serdżjo (świeć panie nad jego duszą) do Spaghetti. Skubaniec myślał że to pulpet, połamał na nim zęby, a gdy już miał wyrzucić, Magnum przez przypadek wystrzelił, pocisk cofnął się w czasie i spowodował katastrofę tunguską. Należy pamiętać, że nabój w tej komorze był ślepakiem. Przerażony Serdżjo postanowił odnaleźć kogoś, kto byłby w stanie tą bronią zaprowadzić pokój a nie wywoływać wojny. Za wielką wodą odnalazł Clinta, podarował mu broń, cygaro, i kazał krzywić mordę, być groźnym i niszczyć wszystko co złe. Niestety Clint okazał się być zbyt twardy na zbawiciela ludzkości, więc rozwala zło tylko od święta. Ale i tak przestępczość spadła o 125% i wciąż leci w dół.

Fakty o Clincie Eastwoodzie edytuj

 • Clint Eastwood nigdy nie krzyknie „Stój”, gdy chce zatrzymać przestępcę. Najpierw strzela.
 • Magnum Clinta Eastwooda jest jedyne na świecie – tylko ono potrafi trzema strzałami rozwalić auto Nokie 3310.
 • Clint Eastwood najchętniej słucha polskiej grupy hip-hopowej „Kaliber 44”.
 • We wszystkich filmach Clint Eastwood był kowbojem, kogoś zabił, lub wykonywał obie czynności jednocześnie.
 • Clintowi zawsze zostaje jeden nabój w rewolwerze, chociaż zawsze się gubi w liczeniu, ile razy strzelił.
 • Kule z Magnum Clinta Eastwooda latają szybciej niż dźwięk, światło a nawet kule z Magnum Clinta Eastwooda.
 • Wszyscy przestępcy boją się Clinta Eastwooda, ale gdy stają naprzeciw niego tak naprawdę nie wiedzą kim jest, nie uciekają i giną.
 • Clint dzieli ludzi na dobrych i martwych.
 • Nigdy nie będziesz tak twardy jak Clint Eastwood.
 • Jeśli Clint Eastwood jest odtwórcą głównej roli w filmie, to na pewno jest też reżyserem tego filmu.
 • Jego ulubiona piosenka to Clint Eastwood zespołu Gorillaz.
 • Jego Magnum zawsze trafia (niezależnie od odległości do celu).