Czwarty stopień

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru

Skocz do: nawigacji, szukaj
SCot

Skutki badań pięknej pani doktor

Czwarty stopień – amerykański film science-fiction. Film opowiada opartą na faktach historię pewnej pani doktor z Alaski, która ma dość specyficznych pacjentów. W film wplecione są prawdziwe sceny nagrane kamerą w takiej jakości jakby nagrane były na taśmie klejącej.

[edytuj] Fabuła

[edytuj] Wstęp

Na początku jest scena w której aktorka Milla Jovovich informuje nas o przerażającej treści filmu, tym samym zniechęcając nas do dalszego oglądania filmu. Później prawdopodobnie jedyna postać – reżyser filmu rozmawia z rzekomo prawdziwą panią doktor, którą gra Milla Jovovich. Historia zaczyna się sceną po śmierci (jak się później okazuje samobójstwem) męża doktorki. Zwierza się przyjacielowi rodziny o tym, iż było im tak źle w łóżku, że raz obudził się martwy.

[edytuj] Dalsze losy

Następnie okazuje się, że oprócz bycia idealną żoną, matką, kochanką, lekarką to i świetnie lata samolotem (bo czy to możliwe żeby do jej miasta prowadziła jakakolwiek inna droga?). Jest, jak się później okazuje psychol...ogiem. Leczy dość specyficznych ludzi mających skłonności do bezsenności, problemu nieumiejętności przestawienia budzika z 3.33 na 8.00 rano, zwidy i wymioty.

Zdarza się kilka specyficznych wypadków typu: zabicie całej swojej rodziny z samym sobą włącznie bądź skłonności do lewitacji. Wkrótce potem o to wszystko – oczywiście nie wiadomo czemu – obwiniona zostaje sama pani doktor. Wkrótce później oni porywają jej córkę, a następnie prawie zabijają ją samą.


Television To jest tylko zalążek artykułu z dziedziny kinematografii. Jeśli nie używasz słowa „kamerować” – rozbuduj go.

Nasze strony
Przyjaciele