FANDOM


Denise Milani 2010

Seksbomba Denise Milani

New-Bouncywikilogo Dla tych bez poczucia humoru, eksperci od Wikipedii posiadają nudniejszy powiązany artykuł.
Zobacz: Denisa Krajíčková

Denise Milaniamerykańska bomba produkcji czeskiej, przeznaczona do rażenia męskiego odłamu społeczeństwa.

Historia i użycie edytuj

Broń Denisa zalicza się do rodzaju seksbomb. Została wyprodukowana 24 maja 1980 we Frydku-Mistku, ponieważ koła rządowe Czechosłowacji socjalistycznej trzymały się zdania, że w pełni zimnej wojny i wyścigu zbrojeń trzeba majstrować wszelkie bomby wszystkich rodzajów. W 2002 (licząc sobie 21 rok[1]) w związku ze zmianą sytuacji politycznej seksbomba została przewieziona do Stanów Zjednoczonych, ponieważ po zamachu we wrześniu 2001 roku Departament Obrony uważał, że Siły Zbrojne USA potrzebują stosowania nowych i skutecznych środków bojowych przeciwko międzynarodowej działalności terrorystycznej. Po przyjeździe do USA seksbomba zmieniła swoje czeskie imię Denisa na angielski odpowiednik Denise, a zamiast nazwiska Krajíčková wzięła szlacheckie słówko Milani, ponieważ nie wypada absolwentce Instytutu Szlachetnie Urodzonych Panien mieć w swoim nazwisku wszelakich wykrętasów, krzaczków czy innych połamańców.

Czynniki rażenia i cechy bomby edytuj

Podstawowym czynnikiem rażącym jest gigantyczny biust[2] (zob. en:Denise Milani's breasts). Seksbomba Denise Milani charakteryzuje się:

 • szczupłą sylwetką bez „plastikowych potworów straszących nas w wysokobudżetowych produkcjach filmów dla dorosłych”[3]
 • śliczną twarzyczką wyposażoną w wyżej wymienioną sylwetkę
 • dużą skutecznością
 • światowym zasięgiem[1]

Według doniesień prasy, materiał wybuchowy seksbomby Denise Milani może nie czynić szkód i znaleźć zastosowanie jako urządzenie pirotechniczne pt. petarda[3].

Prowadzenie badań nad bombą edytuj

Seksbomba Denise Milani była intensywnie badana w celu wysunąć wnioski co do jej wpływu na ludzką psychikę. W 2007 roku przeprowadzono próbę seksbomby na prestiżowym konkursie piękności, gdzie spowodowana przez Denise Milani eksplozja jurorów była na tyle wielka, że konkursistka zyskala ich najwyższą notę i została uhonorowana tytułem Miss Bikini World 2007[1][4]. 5 października 2009 roku w wyniku bombardowania czytelników Playboya otrzymała tytuł „Belle du Jour”[4].

Departament Obrony Stanów Zjednoczonych żądał dalszych badań nad zasięgiem seksbomby i postanowił sprawdzić, czy jej skuteczność jest uniwersalna i broń może służyć do podbicia wszystkich mężczyzn bez wyjątku, od pomywacza zaczynając i na profesorze kończąc. Ten test zakończył się pełnym powodzeniem. Badacze nakierowali seksbombę Denise Milani na kandydata do nagrody Nobla, profesora fizyki teoretycznej Paula Framptona, który od 30 lat był związany z wydziałem fizyki i astronomii na prestiżowym Uniwersytecie Karoliny Północnej (University of North Carolina, skrót UNC) w Chapel Hill[5]. Prof. Paul H. Frampton opublikował w tym czasie 400 rozpraw naukowych, miał na swoim koncie 14 „przełomowych odkryć” i trzy rozprawy napisane wspólnie z noblistami. W wyniku rażenia owej siły żywej za pomocą wdzięków Denise Milani duża siła niszczycielska seksbomby otrzymała udowodnienie: prof. Frampton został wywalony z pracy[6] i skazany na 56 miesięcy więzienia[7]. Po tej próbie nadano seksbombie przydomek Unabomber o numerze dwa, pochodzący z kryptonimu UNABOM (UNiversity and Airline BOMbings), bowiem za pomocą seksbomby zwalczono profesora uniwersyteckiego, a aresztowano go na lotnisku.

Ponieważ ten wypadek przyciągnął uwagę dziennikarzy różnych stran i odbił się głośnym echem we wszystkich środkach masowego przekazu[8], na kolejnym posiedzeniu Zgromadzenia Ogólnego Organizacji Narodów Zjednoczonych przystąpiono do dyskusji nad zagadnieniem zaprzestania doświadczeń z bronią Denise Milani. W dyskusji zabrali głos przedstawiciele czołowych uniwersytetów świata, zwłaszcza p. Carol Folt[6], która jako pani z dziekanatu UNC nie mogła pogodzić się z tym, że kariera wybitnego profesora jej uczelni skończyła się kompromitacją. Przypuszcza się, że ministrowie spraw zagranicznych przystąpią wkrótce do redagowania komunikatu końcowego.

Zalecana literatura edytuj

Zobacz też edytuj

Linki zewnętrzne edytuj

Przypisy

 1. 1,0 1,1 1,2 Denise Milani: World’s most famous non-nude model // newseastwest.com
 2. Ależ ona ma piersi! Zobacz gigantyczny biust Denise Milani podczas ćwiczeń na siłowni! (video) // W przerwie 10-04-2014 | 08:19
 3. 3,0 3,1 Czeska petarda Denise Milani // Wirtualna Polska 2013-02-19 (16:24)
 4. 4,0 4,1 Denise Milani // AskMen
 5. Mariusz Zawadzki. Profesor fizyki aresztowany na lotnisku. Przewoził 2 kg kokainy na prośbę modelki, której nigdy nie widział // Gazeta Wyborcza 11.03.2013 , aktualizacja: 11.03.2013 18:27
 6. 6,0 6,1 Jay Price. UNC-CH fires physics professor jailed in Argentina // „Raleigh News & Observer” May 23, 2014
 7. Arkadiusz Jadczyk. Globalne skalowanie, Alan Turing i kwantowa enigma // PRACowniA 3 Luty 2014
 8. Np.: „Miss-Bikini” lockt naiven Professor in Kokain-Falle // HEUTE 22.11.2012