FANDOM


Psychodeliczny kot
Psychodelic
„Nigdy nie wiesz, kiedy oni zaczną, a ty piszesz w śpiączce jak te antylopy na imprezie…”
Autor tego artykułu przedawkował… Właściwie to nie wiemy co. W każdym razie nie martw się, że nie rozumiesz tego artykułu. My też go nie rozumiemy.


Five kg rice bags

Worki z mięsem

Meatplate

Przykład pozytywnego wykorzystania mięsa z DSWzMM - mielonka w otoczeniu sałaty, papryki i talerza

Deszcz stukilowych worków z mielonym mięsem – rodzaj anomalii pogodowej. Charakterystyczną jego cechą jest to, że na ziemię nie opada woda, ale wołowe mięso zapakowane w lniane worki. Dodatkowo mięso to, jest dokładnie zmielone (jak przy użyciu młynka do mielenia mięsa).

Mięso z DSWzMM idealnie nadaje się do spagetti, na kotlety mielone, lub do karmienia niemowląt. Jego smak jest szczególnie doceniany przez ciężarnych mężczyzn, chociaż czasami marudzą, że należy je jeszcze posypać bazylią.

Jedną z wad DSWzMM jest to, że miejsca, w których często występuje są zazwyczaj doszczętnie zniszczone. Znanych jest wiele kataklizmów związanych z tym zjawiskiem.

Kataklizmy edytuj

Związane z DSWzMM:

Pozytywne skutki edytuj

  • obniżenie cen wołowiny;
  • obniżanie się poziomu głodu na Ziemi;
  • możliwość organizowania konkursu Mielonka Twym Przyjacielem, bez konieczności naciągania biednych sponsorów;
  • niekrępujący sposób rozwiązania problemu, który, z prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością, pojawi się po tzw. „Ciał Zmartwychwstaniu”. Potem wszystko od nowa, gdyż, jak wiadomo, wszystko krąży, a podchorąży zawsze zdąży.