Dorota Rabczewska

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru

(Przekierowano z Doda Elektroda)
Skocz do: nawigacji, szukaj
Disambug Ten artykuł dotyczy polskiej elektrody. Zobacz też hasła o innych osobach o tym imieniu.
Doda
Wrodzone piękno Doroty
DodaBodonawieedo
Wersja Dody bez makijażu w Gwiezdnych Wojnach
Dodainergal
Doda brana „w aucie” przez Nergala

Niech przyjdzie topless do sejmu!

Niesiołowski o Dodzie

Przybyłem, wysłuchałem, ogłuchłem.

Juliusz Cezar po koncercie Dody Elektrody

Doda albo odejmie.

Matematyk o Dodzie

Gdyby Doda była inteligentna to wiedziałaby że IQ=370 to troszeczkę za dużo.

Inny Matematyk (członek MENSA) o Dodzie

Bardzo długo zastanawiałam się, by powiedzieć coś mądrego i sensownego i... nic nie wymyśliłam.

Doda samokrytycznie

Doda ci skrzydeł.

Red Bull o Dodzie

Doda, Doda, zrób mi loda!

Przemek Saleta o Dodzie

– Ej ty! Kim ty jesteś, kurCenzura2a?!
– Eee... kurCenzura2ą?...

Typowy wywiad z Dodą

Dość małżeńskich kajdan, wreszcie brawo Majdan!
Mam nadzieję, że ta druga jest fajna,
Nawet, jeśli była kiepska, jeśli jest do kitu
To jest sto razy lepsza, niż manekin z plastiku
Z dwojga złego świat rację przyzna tobie
Bo wstyd mieć dziewczynę, która rży jak ogier

Grupa Operacyjna o Dodzie

Pozory mylą!

Mensa International o ilorazie inteligencji Dody

Doda do Doda do Doda dida dida do!

Doda o sobie w swojej nowej piosence

'Doda (Doda Elektroda, dla antyfanów Dioda Elektrownia (właśc. Dorota Rabczewska), ur. 15 lutego 1984 w Ciechanowie) – polska malarka paznokci, wybitna promotorka rozbuchanego heteroseksualizmu i niegdyś wokalistka heavy metalowego zespołu Virgin, żona stanu i oczywiście kobieta z największymi sylikonami w Polsce. Ostatnio ma spore problemy z kręgosłupem, co niestety nie pozwala jej najwierniejszym fankom oglądać koncertów w jej wykonaniu.

Prywatnie ex-żona (teraz sami nie wiedzą, co między nimi jest) Radzia i właścicielka IQ dążącego do minus nieskończoności. Dostała Słownika Publiczności w Sopocie. Po niegdysiejszym włamaniu do jej domu, wraz z całym Majdanem przeprowadziła się do Warszawy.

Behedoda
Doda chce się przypodobać nowemu narzeczonemu, Nergalowi
Piekna doda
Doda po dłuższym czasie partnerstwa z Nergalem

[edytuj] Dzieciństwo

Od najmłodszych lat cała rodzina ją macała i molestowała. Wmawiała jej, że jest kimś wyjątkowym, niezwykle inteligentnym i utalentowanym. Jako dziecko uwierzyła w te bzdury, co skłoniło ją do opuszczenia rodzinnej miejscowości i udania się na podbój świata. Teraz cały świat czuje się brutalnie podbity, a raczej dobity. Kariera Dody zaczęła się od robienia lodów dla Radka Majdana. Następnie postanowiła, że zrobi loda każdemu, kto będzie chciał. Po zakończeniu kariery ma zostać humanistką, założyć piekarnię oraz schronisko dla jesiennych trutni i stajnię wyścigową dla mułów.

[edytuj] Początki kariery

W wieku czternastu lat młoda Doda znalazła się w stolicy. Postanowiła wziąć udział w programie Bar(ek), który emitowany był we Wrocławiu. Już tam dały o sobie znać jej bliżej niezidentyfikowane urojenia, np. ciąża urojona. Potem pomyślała, że jest już w muzyce i śpiewaniu „zaawansowana”, więc postanowiła wystąpić w programie ogólnokrajowym Śpiewaj albo giń, w przypadku Dody jest to raczej gnij. Gdy wyszła na scenę, ubrana w różową miniówkę, różowe kozaki, białą bluzeczkę, rozpuszczone złote włosy, różowe usta.. Wszyscy rzygnęli na nią i nie wiadomo czemu, wszystkie jej ciuchy zmieniły kolor na zielony. Ta się poryczała, rzuciła w kogoś mikrofon, ten zmarł, bo Doda ma niezłego cela i niezły rzut. Pozwali ją do sądu. Miała do wyboru: albo zapłacić 600 000 000 PLN, albo za kratki. Ale im się tak zachciało, że musiała i to, i to. Więc gdy tylko na konto Dody coś napływało (codziennie aż 2 PLN za każdą tapetę z jej melonami ściągniętą na telefon), oni to zabierali i wpłacali na konto, na które ma spłacić ten „dług”, siedząc przy tym za kratkami, sikając do nieogrodzonego ścianami kibelka, i pożywiając się starym spleśniałym chlebkiem i wodą z kranu która stała w szklance od dwóch miesięcy. Gdy wreszcie wyszła zza kratek, a stało się to tak, że komuś się zrobiło jej żal i wpłacił tę kasę na konto, przestała śpiewać. Zaczęła robić tatuaże.

[edytuj] Rozkwit kariery

Od kilku lat Doda obecna jest w życiu każdego z nas. Nastolatki tańczą i śpiewają jej piosenki, gazety drukują wymyślone przeprowadzone z nią wywiady, my sami pijemy reklamowany przez nią napój i jemy lody, które ona reklamuje i które są, szczerze mówiąc, wymiotopędne i mogą spowodować wyraźne zlodowacenie jelita grubego. Doda pojawia się również w wielu programach telewizyjnych, gdzie opowiada o tym, co jadła danego dnia na śniadanie, kiedy ostatnio jej pies był u weterynarza i czy lubi lody czekoladowe o smaku śmietankowym.

[edytuj] Związek z Radziem (Związek Radziecki)

Poważana prasa niezwykle wiele miejsca poświęcają opisywaniu relacji z Majdanem. Owym związkiem idealnym, porozumieniem dwóch dusz, ostatnio targają problemy, co stało się świetną pożywką dla dziennikarskich szumowin, karierowiczów, koniunkturalistów i sępów prasy. Plotkarskie serwisy internetowe na bieżąco informują o rozwoju sytuacji – czy Radek nocował u Dody, wyniósł jej śmieci i czy umył podłogę w jej mieszkaniu. Obecnie są po rozwodzie, jednak nie przeszkodziło im to spędzić razem wakacji.

[edytuj] Zobacz też

Nasze strony