FANDOM


Czy umówisz się ze mną jak pokażę ci fajny eksperyment?

Podryw Dr Bunheada

Mam dość twoich durnych eksperymentów

Typowy tekst kierownika knajpy kierowany do Dr Bunheada

Doktor Bunhead – najwybitniejszy naukowiec, uważany przez grupę zazdrośników za największą ofermę świata nauki. Stanowi nieodłączny element elity programu edukacyjno-naukowego Brainiac.

Jego czas wolny

Bunhead spędza większość wolnego czasu w domu ze swoją mamą, która niechętnie puszcza go na imprezy (być może dlatego nie ma kolegów). Kiedy jednak uda mu się wyrwać z domu, jeździ po świecie swoim wspaniałym wehikułem pokazując swoje beznadziejne, nawiedzone i niebezpieczne eksperymenty niczego nie spodziewającym się ludziom. Gdy nie jeździ po świecie przesiaduje w knajpie, jednak jego mama zabrania mu pić alkohol i każe wracać przed siódmą, zabija więc czas knajpianymi eksperymentami. Nierzadko próbuje w ten sposób zwrócić na siebie uwagę płci przeciwnej, ale nigdy mu się to nie udaje, a nawet gdyby mu się to udało i tak jego matka nie pozwoliłaby mu się spotykać z dziewczyną. W domu Bunhead próbuje ulepszać świat, szukając metod na zrobienie wszystkiego lepiej, szybciej i łatwiej. W praktyce polega to na podczepianiu materiałów wybuchowych do wszystkiego, do czego się da. Wierzy święcie, że nauka pomoże mu w pospolitych zajęciach takich jak gotowanie, pranie, sprzątanie itp.

Typowy dla Bunheada sposób myślenia

  • po co zamrażarka jak jest ciekły azot?
  • po co rozpałka do grilla jak jest ciekły tlen?
  • po co wiercić dziurę w ścianie wiertarką jak można strzelić do ściany z karabinu?
  • po co kroić warzywa nożem jak można je wysadzić dynamitem?
  • po co zapałki jak wystarczy generator Van de Graffa?
  • po co kupować wodę, jak można zmieszać tlen z wodorem w balonie i podpalić?
  • po co zapalniczka jak jest miotacz ognia?

Kariera naukowa

Bunhead prawdopodobnie rozpoczął swoją przygodę z nauką już w przedszkolu kiedy prosił dzieci aby przyjęły go do zabawy, a w zamian on zademonstruje im prawo ciążenia na klockach.


Crystal Clear app Login Manager To jest tylko zalążek artykułu o ludziach. Jeśli masz coś wspólnego z daną kastą – rozbuduj go.