FANDOM


Zawracam się do moderatorów tej strony, aby usunęli ten tekst, ponieważ jest on niegodny i uwłacza pamięci osób, ktore walczyły i ginęły za Polskę. Śmiać się można ze wszystkiego, ale to jest poniżanie tych osób, które dziś nie będą się już bronić, bo w większości nie żyją. Jako córka jednego z komendantów BCh zapewniam, że nie była to bezmyślna hołota, ale formacja wojskowa zorganizowana i realizująca zadania broniące Polaków przed Niemcami oraz mająca w swoich dokonaniach liczne akcje zbrojne. Ciekawe, czy autorzy napisaliby takie same teksty o AK, a może o więźniach Oświęcimia? Naprawdę trzeba być pozbawionym odrobiny dobrej woli, aby pozwolić sobie na napisanie takiego tekstu. A może to objaw totalnego zidiocenia? W takim razie radzę trochę poczytać o II wojnie światowej, a nie tylko oglądać telewizję! Sonia

Bla bla bla, to jest Nonsensopedia, nas poprawność polityczna nie dotyczy. Kogoś boli, to niech nie czyta. Kolejnego Konrada za miliony kochającego i cierpiącego katusze nam nie trzeba, Mickiewicz już to przerabiał.
Każdego boli jakiś artykuł na Nonsensopedii, jednego będzie raził artykuł o Batalionach, inny będzie narzekał, że Nonsa przedstawia Adolfa Hitlera jako wyjątkowo zabawowego i rozrywkowego, a wręcz roztańczonego gościa, który chciał dobrze. Albo artykuł o wujaszku Stalinie, też stawia go raczej w pozytywnym świetle (wystarczy spojrzeć na przeróbki grafik). I co, tamto jest już spoko?
Traktowanie zawartości Nonsy na poważnie mija się z celem, bo nie od tego ona jest. To tak, jakby ktoś robił zadanie domowe z podstaw konstrukcji maszyn, opierając się na tym artykule. No bez jaj. My jesteśmy od zabawiania ludzi, nie nauczania. Niestety, przyjmujemy błędne założenie, że ludzie czytający Nonsensopedię wiedzą, że nie wszystko, co jest w internecie bierze się na poważnie. Wychodzą takie kwiatki jak ta dyskusja. Pangia 21:38, sty 12, 2014 (UTC)
A ja jako autor hasła też się wypowiem. Dziękuję po pierwsze za zaproszenie do czytania, historię lubię, historię znam. Co o do AK, planuję napisanie artykułu i o tej formacji, Oświęcimia nie da rady, bo już to hasło istnieje. A że to o BCh boli, to dobrze, bo ma boleć. Nikt tu nie naśmiewa się z osób, ktore walczyły i ginęły za Polskę, raczej z tych, którzy ginęli bezsensownie, nabijając tylko statystyki. Bo żaden patriota nie zauważył, że Polska ma więcej pożytku z żywych Polaków niż z martwych. Oczywiście pozdrawiam Panią Sonię, szkoda, również polecam poczytać o historii. Ahm, członkowie mojej rodziny również walczyli podczas wojny. Szklarz (dyskusja | edycje | kontakt ) 01:12, sty 13, 2014 (CET)