FANDOM


chciałem wrzucic gifa (http://img381.imageshack.us/img381/3668/piekloxo3.png) ale nie umiem:)

pomogę ci RaDeK SZ 16:35, 1 lip 2008 (UTC)

Proponuję parodię dziewięciu kręgów Dantego. Gdzieś widziałam piekło internautów i trolli, ale wolałabym wersję dla Nonsensopedysty: czyli w jednym kręgu wandale merytoryczni, w innym bluzgacze, blankersi etc. Jestem jednak ciekawa innych możliwości ;) #Argh! Dicere arg(h!)entum est 13:37, lip 1, 2010 (UTC)

"Piekło – przeciwieństwo nieba, miejsce znienawidzone przez klechów i pingwiny. Składa się z pałacu Lucyfera i kilkunastu pieców, w których pali się kler. Jest jak duża sauna. Każdy chce do niego wejść: ateista, satanista, pan Mietek spod dwójki i tym podobni (czytaj: WSZYSCY!!) " = beznadziejny wstęp, ani to śmieszne ani ciekawe, proponuję zmienić.

Ogółem koncepcja ośrodka wypoczynkowego IMHO ma trochę mały potencjał. Ale dobra, to nie moja encyklopedia. :D Poza tym, czy to nie lekka kopia Hadesu? (Kiedyś tam chyba było więcej o night clubie) #Argh! Dicere arg(h!)entum est 18:05, lip 2, 2010 (UTC)

Dlaczego usunięto moją edycję i podaną ciekawostkę o piekle jako mroźnym miejscu skutym lodem? Nie podano uzasadnienia. Trojden (dyskusja) 12:53, gru 9, 2013 (UTC)

Twoja ciekawostka jest niepotwierdzoną plotką, stworzoną na potrzeby kultury masowej kogoś, kto nigdy w piekle nie był! :P A tak na poważnie, uznaliśmy, że kłóci się ona zupełnie z koncepcją całego artykułu i zaprzecza mu. = °ZelDelet ° = 13:46, gru 9, 2013 (UTC)