FANDOM


yyyyyyaaaaaaaaaaa

Fragment tekstu utworu Epona

aaaaaayyyyyyyyyyy

Fragment tekstu utworu Bard Dance

Enyyyyaaaa – sławna irlandzka ziewaczka, matka Dawida Podsiadło, lubi się nudzić, ma anoreksję i dwie depresje. A tak w ogóle to chrrr... uaaaa...

Kariera... muzyczna?

Jej typ głosu to mezzoziewan, toteż prędko zyskała uznanie w cierpiących na bezsenność mieszkańcach Alaski, którzy kupowali jej płyty na noc. Zanim została profesjonalną stękaczką, pracowała jako irlandzka lektorka serialu Moda na wieczność oraz czytała audiozbooka Nad Niemnem. Śpiewa w języku quasi–angielskim, a jej piosenki składają się w 90% z samogłosek. Stworzyła trochę soundtracku do Władcy Pierścieni, ale i tak Emiliana Torrini zjadła ją jednym kawałkiem. Pomimo sygnowania wszystkich albumów swoim pseudonimem pseudoartystycznym, nie wykonuje beatboxu, tylko po prostu (jak każdy frontman) ma w dupie muzyków. Dziwności dodaje fakt, że Enya jest człowiekiem, a nie instrumentem.

(nie)Życie prywatne

Eithne Patricia Ní Bhraonáin (nazwisko ma niedłuższe od swoich ziewanek) poza spaniem 25 godzin na dobę i utrzymywaniem się z trudem na nogach, jest kilkuletnią mistrzynią w graniu w bierki gotowanym makaronem pod wodą. Jest jedyną piosenkarką na Ziemi, która:

Enya--large-msg-133159533629

Goci wniebowzięci

  • nie je,
  • nie śpiewa,
  • nie żyje.

A teraz spójrzcie na fotos po prawej i nie pomyślcie o Illuminati...