Ernst-Happel-Stadion

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru

Skocz do: nawigacji, szukaj
3 of 15 - Belvedere Palace, Vienna - AUSTRIA

W przerwie meczu można pozwiedzać

Ernst-Happel-Stadion w Wiedniu, Prater – kilkakrotnie liftingowana arena EURO 2008, pięciogwiazdkowa, eliptycznodachowa, ultranowoczesna i wielofunkcyjna. W szczytowym momencie mieściła nawet 90 tys. osób, później stopniowo się zmniejszała, by w końcu móc wystąpić na mistrzostwach, co od początku było jej celem. Posiada bieżnię lekkoatletyczną, ale się jej wstydzi, więc stara się przykrywać ją dodatkowymi krzesełkami.

[edytuj] Histoyczne wydarzenia

Dokonano tu dramatycznego mordu na polskiej piłce, która już była w stanie agonalnym. Nieomylny sędzia piłkarski Łeb ograbił nas z zwycięstwa w meczu EURO 2008, w którym to naszym przeciwnikiem była Australia Austria. W ostatniej minucie meczu podyktował karnego z kapelusza i pomimo wcześniejszej bramki grajka Pereiry tylko zremisowaliśmy. Na historyczne zwycięstwo w europejskim czempionacie czekamy do dziś.

[edytuj] Dostępność

Jeżeli posiadasz samochód i zamierzasz dojechać nim pod stadion, to, mówię Ci – nie ma się nawet co pchać, stadion jest w centrum, a centrum zawsze jest zapchane. Najlepszym wyjściem będzie zostawienie go na jakimś podmiejskim polu, pobłądzić piechotą kilka godzin i trafić do metra, którego wszystkie linie prowadzą na stadion.


Przyjecie To jest tylko zalążek artykułu z dziedziny piłki nożnej. Jeśli odróżniasz Borubara od Perejry – rozbuduj go.

Nasze strony
Przyjaciele