FANDOM


Po drugie, panom, którzy swojego sixpacka nie mają, sixpack u kobiety nigdy się podobać nie będzie.

Ewa zawstydza gimnazjalistów

– Super facet z ciebie…
– Sorry, ale ja nie gustuję w koksiarach.
– Jesteś beznadziejnym chuderlakiem i zazdrościsz mi motywacji do ćwiczeń!

Dialog z wyznawczynią Ewy

Oskarżam Cię o to cierpienie, wojen płomienie, przelaną krew. Testosteron...

Kayah o Ewie
Konie

Koń jaki jest, każdy widzi

Ewa Chodakowska – polska celebrytka i samozwańcza trenerka fitness. Specjalistka od przebudowy sylwetki z kobiecej na męską. Od dłuższego czasu przekonuje Polaków, że kobiety powinny pakować i zamieniać tłuszcz w potężne mięśnie.

Wyznawcy

Ewa Chodakowska ma bardzo liczne grono wyznawczyń, którym znudziła się płeć żeńska i chcą zostać mężczyznami bez konieczności interwencji chirurgicznej. W przypadku takiej formy zmiany płci pozostaje to i owo, jednak następuje zmniejszenie rozmiaru bioder i znaczące zwiększenie rozmiaru barków i klaty. Jednym ze specyficznych elementów tego rytuału jest pozostawienie resztek kobiecości w postaci wstrzykiwanie sobie implantów piersi. Naturalne zostały wybite przez testosteron.

Działalność

Ewa Chodakowska ma niezwykle silny dar przekonywania, czego skutkiem jest fakt, że wiele kobiet zaczęło uważać, że sześciopak na brzuchu, rozbudowana klata i umięśnione ręce są seksowne. Ewa Chodakowska nauczyła również Polaków, że Marit Bjoergen jest szczytem kobiecości i piękna. Ewa Chodakowska jest, również pogromcą mężczyzn bijących kobiety jednak w niestandardowy sposób – poprzez prewencje, mianowicie prezentując swoje kamienne ciało ostrzega, że wymierzenie ciosu w materiał tego typu mogło by skutkować licznymi obrażeniami agresora, między innymi połamaniem ręki, naderwaniem mięśni (tak, tego, który uderza), o śladach psychologicznych nie wspominając.

Wpływ społeczny

Niektórzy konspiratorzy, zapewne leniwe chłopy, które tylko żłopią piwsko sieją teorie spiskowe, jakoby dłuższy kult Ewy Chodakowskiej miał grozić w niedalekiej przyszłości zanikiem zdolności rozróżniania płci. Motywują to faktem, że kobiety posiadacze żeńskich narządów płciowych będą potężnie umięśnione, zaś mężczyźni posiadacze męskich narządów płciowych nosić będą wielkie brzuchy, niczym w ciąży. Fachowcy, na razie milczą na ten temat.

Cele życiowe

Ewa Chodakowska cały czas udoskonala się i ma wiele życiowych aspiracji. Do najważniejszych należą:

Teorie

Ewa Chodakowska wypracowała wiele teorii obalających powszechnie przyjęte stereotypy

  • Każdy kto uważa, że kobieta powinna mieć sylwetkę kobiecą jest hejterem;
  • Ewa nigdy się nie myli;
  • Każdy facet gustujący w kobiecych kształtach jest zniewieściałym chuderlakiem, który zazdrości Ewie sześciopaka;
  • Płeć jest rzeczą względną;
  • Wszyscy instruktorzy fitness nie znają się na trenowaniu, tylko treningi Ewy są jedyne słuszne.

Galeria

Zobacz też