FANDOM


Ten wątek nie był edytowany od 387 dni. Nie baw się w archeologa i nie odkopuj go. Zamiast tego możesz wrócić na stronę główną forum i założyć nowy temat.

Witajcie! To już mój drugi plan dotyczący odżywienia Nonsensopedii. Tym razem to już nie próba stworzenie polskiego Honest Trailers (bo zauważyłem, że nie jesteście do tego chętni) tylko chęć skupienia się na danej tematyce w najbliższym czasie. Od prawie 11 lat naszego istnienia świat mocno się bowiem zmienił – ostatnio kluczową rolę w branży growej odgrywają sieciówki, sytuacja polityczna jest cholernie napięta, dochodzą nowe sporty, technologie, poglądy... I tak sobie myślę, że aby przetrwać, powinniśmy wybrać daną tematykę jednocześnie nie porzucając pozostałych artykułów. Martin5038 (dyskusja) 09:55, sie 4, 2017 (UTC)

Dyskusja edytuj

Ta ankieta nie ma najmniejszego sensu, każdy pisze o czym chce, tak zawsze było i tak będzie. Nie możesz narzucać ludziom, którzy piszą tu za darmo co im w duszy gra żeby pisali na jakiś konkretny temat. Magwac | Dyskusja 09:49, sie 4, 2017 (UTC)

W sumie masz rację... edytuj

...ale ja myślę, że jeśli nie znajdziemy takiego złotego środka, to wątpię, aby nas ożywić. Magawac, ponieważ jesteś kandydatem na administratora strony, mógłbyś się podzielić o przyszłości Nonsy.

PS. Mógłbyś zmienić tytuł nagłówka, bo już nie ma ankiety? Martin5038 (dyskusja) 09:55, sie 4, 2017 (UTC)

Nie ma sensu zmieniać nagłówka, niech już zostanie. Nie mam też za bardzo ochoty dyskutować, wybacz. Magwac | Dyskusja 10:16, sie 4, 2017 (UTC)