FANDOM


Ten wątek nie był edytowany od 451 dni. Nie baw się w archeologa i nie odkopuj go. Zamiast tego możesz wrócić na stronę główną forum i założyć nowy temat.

Chciałem podrzucić pomysł wstawienia na stronie głównej jeszcze jednego okienka. Z powodu braku miejsca proponuję ukryć je w {{show}}. Teraz – pomysł może wydawać się bezsensowny, ale kiedy przyjdzie rok szkolny i na stronie będzie nieco mniej ruchu edycyjnego, wtedy może to nieco zmniejszyć wrażenie ogólnej nieaktywności i podupadania encyklopedii humoru, jakie dla niektórych mogło by być przyczyną ponurych prognoz i konstatacji o upadku. Chodzi mi o umieszczenie pod okienkiem Nonnewsów – ramki, w której wyświetlały by się zmieniane na przykład co tydzień (za pomocą funkcji prasera, czy czegoś takiego) archiwalne Nonnewsy miesiąca. (np. w sposób, w jaki jest prezentowany ANM – tytuł i dwa pierwsze zdania) Można przy tym zachować kolejność chronologiczną, bądź inną. Niektóre gazety (chyba na przykład Młody technik) stosują coś takiego, jak przedruki z numerów z przed kilkudziesięciu lat na ostatniej stronie. Było by to dość ciekawe, a myślę, że niewielu czytelników weszło kiedyś na stronę Nonnewsów archiwalnych, choć link jest na głównej. Wiele z nich ma wartość literacką i są naprawdę niezłe, więc szkoda je tak marnować w nieodwiedzanym spisie. Pozdrawiam. 37.47.7.155 (dyskusja) 08:11, sie 19, 2017 (UTC)

PS:Moglibyście odblokować szablon ogłoszeń, bo teraz nie mogę tego tam wstawić, bo jestem IP-kiem.37.47.7.155 (dyskusja) 08:14, sie 19, 2017 (UTC)

Ten temat był już poruszany. Szablonu nie odblokujemy. Expert 3222 08:37, sie 19, 2017 (UTC)