FANDOM


Ten wątek nie był edytowany od 405 dni. Nie baw się w archeologa i nie odkopuj go. Zamiast tego możesz wrócić na stronę główną forum i założyć nowy temat.

Dzień dobry. Teraz, gdzieś tak w południe, zrobiłem drobną edycję swojego profilu. W ozetkach natomiast ta edycja datowana jest na około godzinę 10. Prawdopodobnie kod ostatnich zmian ma jakiegoś buga. Przez ten błąd wydaje mi się, że ostatnie zmiany wyświetlają zmiany mające co najmniej 2 godziny (czyli nie całkiem ostatnie), ale edycja profilu ukazała coś innego. Mam nadzieję, admini, że ten błąd naprawicie!
P. S. Gdy próbowałem się podpisać, wyskoczył ten sam błąd. Prawdopodobnie zegary Nonsensopedii (a może i całej Wikii) są źle ustawione. Więc, admini, czy możecie prawidłowo nastawić zegary Nonsensopedii? (Jeżeli widzisz ten wątek jako napisany o godzinie 10, to lepiej spójrz w prawy dolny róg monitora albo na dowolny zegar.) 209po Radioactive 10:13, sie 27, 2017 (UTC)


  1. Takie rzeczy zgłaszamy na kanale albo w dyskusji, a nie na Porum.
  2. To nie jest błąd, tylko masz źle ustawioną strefę czasową. Wejdź w Preferencje i zmień sobie strefę na Warszawę. Po problemie.

Zamykam wątek. Magwac | Dyskusja 10:16, sie 27, 2017 (UTC)