Forum:Co z tymi tematami?

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru

Skocz do: nawigacji, szukaj


ZUPEŁNIE BEZ SENSU JEST TA ENCYKLOPEDIA - chcialem napisac niezly temat "kosmos". Od razu ktoś mi skasował!!! a teraz ktoś napisał nowy artykuł do kosmosu o treści "hói ci w dupe zwały" i on jakos zostal. Czy nie wydaje się to troche p......e?! Chciałem zrobic dobre haslo, a ktos trzasnal tekst od tak bez sensu i zostal zaakceptowany.

Precz z nonsensopediom! Napiszmy dużo maili na closethisfuckingnonsensopedia@worldabuse.com, to jom morze zamknom! I tak wszyscy wiedzom, rze nonsensopedia jest do dupy.
Wpisujcie miasta, kture chco zamkniencia nonsensopedi!!!11!!1!!!1!111 Szoferka 17:14, 12 kwi 2007 (UTC)
  • Precz z tymi pindołami!!! Wrocław podąłącza się do pjotestu!!! SkywalkerPL 17:17, 12 kwi 2007 (UTC)

Jak się, kurna, napisze beznadziejny artykuł, to zostaje on, kurna, skasowany. A jeśli widzisz syf który żeśmy przeoczyli, to poinformuj, a nie wyskakuj z jakimś gównem na forum. Jak ci się ie podoba, to wynocha. Już miałem zły humor, a ty mnie teraz jeszcze wkur...rzasz. A d i ' i Pogadanka 17:26, 12 kwi 2007 (UTC)

wypiepszmy nosensospedie na sbity pysk ona obrasza takih znakomityh ludzi jak kurt kobejn ostatnio snim rosmafiauem i pofieciał rze siem obraził rze takie żeczy o nim pirzecie

Bo ja nie wiem Hani, że to ty napisałeś. Mordka A d i ' i Pogadanka 19:19, 13 kwi 2007 (UTC)

Może text Haniego, który nawet z waszego paskudztwa potrafi sobie zażartować, czegoś Was nauczy. Mam taką szczerą nadzieję. A d i ' i Pogadanka 19:19, 13 kwi 2007 (UTC)

Oo tak. Śmierć Nonsensopedii, najlepiej wezwijmy panią Izabelę i jej Świętą Inkwizycję, ona się rozprawi z heretykami nie mogącymi opanować się od takich imbecylizmów (?) jak pisanie tu. ViVaTtE xDDD :P :P 07:30, 15 kwi 2007 (UTC)

Hej, nie wszystkie artykuły są od razu usuwane, jak już czytałeś. I czemu admini ją obrażają, używaja błędów? ADMINI? Węszę tu jakiś spisek. I poza tym, czy link mailowy closethisfuckingnonsensopedia@worldabuse.com, w ogóle (W OGÓLE, nie WOGÓLE!) istnieje? Ech... TehKubi718CARLEY RAY JEPSUN EEZ EEVUL

05:02, 31 lip 2008 (UTC)
Nasze strony
Przyjaciele