FANDOM


Ten wątek nie był edytowany od 906 dni. Nie baw się w archeologa i nie odkopuj go. Zamiast tego możesz wrócić na stronę główną forum i założyć nowy temat.

SDU nie przyniosło oczekiwanego odzewu, więc piszę tutaj.

Ostatnimi czasy Wikia coś zepsuła z możliwością dodania flasha na wiki i teraz szablon {{Flash}} nie działa, a co za tym idzie nie działają gry flashowe na Nonsie. Nie wiem, czy da się to naprawić, albo czy jest tutaj ktoś, kto ma odpowiednią wiedzę i umiejętności, żeby to zrobić.

Tak więc: Czy jest tu ktoś, kto podjąłby się naprawy tego trybu Gry? Jeśli nie, to czy dobrym pomysłem będzie usunięcie? Proszę o wypowiedzenie się. Expert 3222 19:51, kwi 15, 2016 (UTC)

Usunięcie jest najlepszym pomysłem, nie da się tego naprawić. — Michał56 (dyskusja) 13:37, kwi 16, 2016 (CEST)
Tak właściwie to kiedy i z jakiej przyczyny nagle przestało działać? Podobno na początku tego roku, ale... = °ZelDelet ° = 12:10, kwi 16, 2016 (UTC)
Nie wiem kiedy przestało działać i z jakiej przyczyny ale można pogrzebać w aktualizacjach technicznych. — Michał56 (dyskusja) 14:18, kwi 16, 2016 (CEST)
Z tekstu na SDU zrozumiałem, że Gra:Flash ulegnie skasowania, jeżeli nikt tego nie naprawi, więc się nie odzywałem, bo jestem za kasacją. Ale skoro jest prośba o wypowiedź, to:
Nonsensopedia Gry flashowe
Prawa autorskie Wolna licencja, bezpośrednie zastosowanie niekomercyjne Zastrzeżone prawa autorskie, zastosowanie komercyjne
Forma prezentowanych treści Artykuły w formie encyklopedycznej lub wykorzystującej mechanizm MediaWiki, nacisk na słowo pisane Multimedialna gra, najczęściej we Flashu, hostowana na obcych serwerach
Dziedzina Humor wszelkiego rodzaju, czasem inne walory estetyczne Zabawa manualna bądź intelektualna, sporadycznie występujący humor
Dobrze, że to padło. Utworzenie czegoś takiego to kolejny dowód, że każdy zdolny informatyk na Nonsensopedii powinien mieć swojego oficera prowadzącego, który będzie rozumiał, czym i po co jest Nonsensopedia. Naprawdę, jak chcecie za wszelką cenę przyciągnąć ludzi na Nonsę, to zacznijcie postować cycki, wzrost wejść i wiernych czytelników gwarantowany. Amoniak (dyskusja) 15:43, kwi 16, 2016 (UTC)
A nawet nie wiem kto był twórcą tego cuda, pewnie jeden z tych wzorowych mioch poprzedników biurokratów po których teraz muszę opiekować się tą kupą łajna i uchodzić za najgorszego z biurokratów za czasów którego Nonsa źle się miewa. = °ZelDelet ° = 15:53, kwi 16, 2016 (UTC)
IIRC odpowiadał za to tylko i wyłącznie Szewek, któremu ówcześni biurole dawali ciche przyzwolenie na praktycznie każdą samowolkę. Wracając do tematu, nie sądzę, by ktokolwiek był w stanie przywrócić to coś do działania, więc mamy dwa powody, żeby wyjąć wtyczkę. Bartd94淡紅 20:55, kwi 16, 2016 (UTC)
Jedna aktualizacja zepsuła, w porządku, ale czy to nie znaczy, że któraś kolejna może naprawić? A skoro nikt nie potrafi się tym zająć to, jak dla mnie, tym bardziej nie powinno się usuwać. Ile Wiki ma/miało na stanie infrastrukturę do odpalania flash'ówek? Ile musiało zająć jej tworzenie? A może znajdzie się ktoś, kto coś w temacie ruszy? Jak dla mnie odcięcie głównego źródła wejść, czyli linku na stronie gry + stosowna informacja na samej stronie flash'ówek zupełnie wystarczą. Albo nie wiem: objąć główną flashówek <!-- --> i dowalić suchara w rodzaju "Naprawdę myślałeś/aś, że będą tu gry flash???". Cokolwiek poza usuwaniem. Niech flashówki siedzą sobie w limbo wraz z innymi reliktami i czekają na lepsze czasy. Miejsca na serwerach podobno jest dużo. LTKLpl (dyskusja) 00:55, kwi 17, 2016 (UTC)
Może trzeba zdjąć koronę największej polskiej strony z humorem i poprosić staff Wikii o pomoc? Albo ktoś by złapał Szewka? SuchareqNazwa SuchareqNazwa SuchareqNazwa 14:25, kwi 17, 2016 (UTC)

Usunięte. Jeśli jednak ktoś chce się podjąć naprawy, w każdej chwili można odtworzyć. Expert 3222 20:31, kwi 26, 2016 (UTC)