FANDOM


Czytałem sobie jakiś artykuł z dziedziny psychologii i na końcu był szablon, że to stub i tak sobie przypomniałem, że na Wikipedii to mają takie różne ikonki w stub'ach zależnie od kategorii a my co mamy? Tylko jedną i wszędzie tą samą: Nuvola apps important Będziemy gorsi?! Np. do działu psychologii pasowałby mózg smażący się na patelni. Już chciałem się zabrać za porawianie kiedy uświadomiłem sobie, że nie umiem rysować :) a już na pewno nie tak, żeby to ładnie wygladało, ale może ktoś z was by umiał narysować ikonki do szablonów? --Grabix 21:37, 26 wrz 2006 (UTC)

Nie wszędzie są wykrzykniki, chociaż tak, jest ich najwięcej. Myślę, że pójdziemy w kierunku podmiany obrazków w stubach ale jak na razie sprawa ma niski priorytet. AVFpodpisΑ Ω Æ21:46, 26 wrz 2006 (UTC)
Swego czasu Guzik8 zmienił kilka grafik w stubach. Pomysł jest jak najbardziej do realizacji i wcale nie trzeba rysować samodzielnie, można znaleźć dobre grafiki na Commons albo na spróbować w hasłach z kategorii. Uczulam tylko na używanie wyłącznie grafik, jako, że stuby są na raz na kilkunastu albo kilkudziesięciu stronach. Szoferka 22:41, 26 wrz 2006 (UTC)
Popieram Nezuminie klikaj tutaj