FANDOMCzy naprawdę każdy artykuł o sieci autobusów musi zawierać wszystkie linie i całą masę nieśmiesznych opisów?:

  • takie nie wiadomo co. Nie wiadomo, gdzie jeździ, nie wiadomo po co, nie wiadomo po co istnieje i w ogóle można o tym pisać w kółko. Do olani
  • bardzo przeciętna i pospolita. Niczym się nie wyróżnia, istnieje bo istnieje. Po prostu wozi ludzi z Wojkowic na osiedle mydlice.
  • linia utworzona tylko po to aby miłośnicy roślin mogli pojechać od stacji metra Wilanowska do ogrodu botanicznego na granicy Warszawy.
  • inia jeżdząca pomiędzy dwoma osiedlami w Ursuie, w której środku jest stacja PKP. Co ciekawe, linia zapchana od osiedla Regulska do PKP, a przez reszte trasy ma takie zapełnienie jak linia 206

itd itp... właściwie trudno znaleźć coś zabawnego w tych artykułach... z rzadka jakieś opisy jednej czy drugiej linii zdają się zabawne, ale normalnie to jest zawsze nudna wyliczanka w stylu 'o, jedzie od zadupia do centrum' albo 'o krótka niepotrzebna linia' albo 'rozciągnięty tasiemiec który jeździ nie wiadomo po co'

Chyba czas to przejrzeć, usunąć jakieś 50-75% linii, zostawić tylko te które mają choć odrobinę humoru.

Te artykuły o autobusach nie powinny być tylko listami... coś więcej można o tym na pewno napisać... -.- Mięsny Kataryniarz (dyskusja) 15:24, kwi 9, 2018 (UTC)

Ciężko się nie zgodzić. Co prawda skróci to arty o jakieś trzy czwarte, ale… w sumie lepsze krótkie niż kijowe. Sir Polskacafe 16:52:34, kwi 09, 2018 (CET)
Aż tak tępimy MKMstwo, że potrzeba stawiać fora? 178.235.182.90 (dyskusja) 17:08, kwi 9, 2018 (UTC)
Lepsze krótkie niż kijowe. Po wywaleniu 50-75% treści z takiej Bielsko-Białej czy GOPie nadal zostanie dużo za dużo dla standardowego czytelnika do przeczytania (kolejno 21300 i 28000 bajtów przy wywaleniu 75%). Taka długość artykułu, pisanego na dobrą sprawę o niczym, zwyczajnie odstrasza. Mr obornik Skargi i zażalenia 19:22, kwi 9, 2018 (CEST)
Tu nie chodzi o tępienie. Mr Obornik napisał to co ja sam myślałem... I te artykuły są naprawdę w znakomitej mierze nieśmieszne i nużące... Wątpię, żeby ktoś był wystarczającym masochistą do przebrnięcia całego artykułu. Inna sprawa że te opisy są naprawdę, naprawdę słabe... pełno "nikt nic nie wie" i "jeździ pusty cały dzień haha"... "o takie coś jeździ z X do Y"... śmieszne był np. opis którejś linii że zaawiezie ze szpitala na cmentarz, bo to akurat ciekawostka i w ogóle, ale większość... no nie da się uzasadnić istnienia tych list. To nie są żarty o JKM czy Chucku Norrisie czy TurboDymoManie gdzie każdy punkt na liście jest pisany z myślą o jakimś lepszym lub gorszym żarcie a listy autobusów to tylko wyliczanka bez ikry Mięsny Kataryniarz (dyskusja) 21:34, kwi 9, 2018 (UTC)