FANDOM


Ten wątek nie był edytowany od 243 dni. Nie baw się w archeologa i nie odkopuj go. Zamiast tego możesz wrócić na stronę główną forum i założyć nowy temat.

Każdy zna stronę medalistów ANM. Niestety wraz z Mr obornikiem doszliśmy do wspólnego wniosku, że lista ta pozostawia wiele do życzenia. Uzupełnianie jej zahacza o masochizm, jest trudne i niezrozumiałe. Dla wielu ludzi uzupełnianie listy medalistów to duży problem. Wraz z Obornikiem doszliśmy do wniosku, że wypada to zmienić i oto moje propozycje co najlepiej zrobić, aby raz na zawszę zakończyć problemy z stroną medalistów:

  1. Bot do uzupełniania – sprawa dość jasna i zrozumiała. Takowy bot automatycznie uzupełniałby stronę medalistów w momencie wejścia ANM na główną. Problemem jest jednak założenie takiej maszyny.
  2. Zmiana systemu – według mnie dużo lepsza opcja niż zakładanie bota. Najlepiej zrobić nowy system medalistów, najlepiej taki, który byłby bardzo prosty w uzupełnianiu i odczytywaniu.

Jak wiadomo, każdy ma swoje zdania. Zapraszam wszystkich zgromadzonych do zapisywania swoich pomysłów i zdań na ten temat. Iиferno82 обсуждение 19:24, kwi 20, 2018 (UTC)

Komentarze edytuj

Pomysł dobry, jeśli zaś chodzi o listę, to wystarczy wywalenie kłopotliwej numeracji i sortowanie alfabetycznie według rosnącej liczby ANMów. Mr obornik Skargi i zażalenia 21:26, kwi 20, 2018 (CEST)
Wersja robocza mojego pomysłu znajduje się tutaj. Mr obornik Skargi i zażalenia 15:32, kwi 25, 2018 (CEST)
Ja się zastanawiam czy w ogóle jest sens trzymać tę listę. Aha, jak macie propozycję konkretną na zmianę systemu, to może ją zaproponujcie. Sir Polskacafe 15:49:01, kwi 21, 2018 (CET) PS Bot to w tym przypadku beznadziejny pomysł.
Uzupełnianie zahacza o masochizm, jest trudne i niezrozumiałe? Jedyne, co jest dla mnie niezrozumiałe to ten dziwny sposób ułamkowych ANM i NM. Reszta według mnie jest w porządku. Nnvist Miejsce pogawędek 15:15, kwi 24, 2018 (UTC)

Problem że np. autorstwo niektórych artykułów przypisuje się komu innemu niż w rzeczywistości. Np. ktoś rozpoczął artykuł stubem, ktoś inny rozbudował ale nieraz ten pierwszy ma przyznany medal?? Mięsny Kataryniarz (dyskusja) 20:22, kwi 24, 2018 (UTC)

To może wyjaśnię to młodszym userom: lista powstała aby pewien użytkownik mógł podbić sobie nią samoocenę i przy okazji zwiększyć szanse na stołek admina, dlatego dobrana metodologia służy temu celowi, a nie jakiemuś tam rzetelnemu honorowaniu innych. Na przykład te cudaczne dzielenie medali za newsy zostało wymyślone żebym nie był za wysoko w rankingu, gdy się okazało, że moje newsy wygrywają, a nie twórcy rankingu. Szklarz (dyskusja | edycje | kontakt ) 09:24, kwi 25, 2018 (UTC)
Newsy zasługują na osobną tabelkę. Podliczanie ułamków to sprawa głupia, jeśli nie mówimy o autorstwie kilku osób. Nie wiem natomiast, w czym polega problem w uzupełnianiu listy. Ctrl+F znają? :P Serscull 13:56, maj 20, 2018 (UTC)