FANDOM


Ten wątek nie był edytowany od 140 dni. Nie baw się w archeologa i nie odkopuj go. Zamiast tego możesz wrócić na stronę główną forum i założyć nowy temat.

Odnosząc się to tej dyskusji w sprawie przeniesienia Infoboxu artykułu Niemcy w to miejsce – powstał pomysł na (zauważalne) odchudzanie artykułów poprzez przenoszenie Infoboxów do odpowiadających im stron tak, jak zostało to wykonane powyżej.
Aby urzeczywistnić owy koncept, potrzebna będzie nowa kategoria (przykładowo Kategoria:Infoboksy artykułów) oraz masowe namierzanie artykułów docelowych i przeniesienia ich Infoboxów, czym miałby się zająć boty.
Potrzebne też będzie ujednoznacznienie adnotacji na stronie szablonu – aktualny przekaz jest zauważalnie dwuznaczny z naciskiem na działanie przedstawione powyżej. Wypadałoby zapytać: co o tym sądzicie? | Nmwf 22 | | 21:36, maj 7, 2018 (CEST)


A nie lepiej, żeby nie robić oddzielnego szablonu dla każdego arta? Chyba strona lepiej się prezentuje, jak ma więcej bajtów. 209po Radioactive 21:37, maj 7, 2018 (CEST)
A jakie ma to znaczenie? Sir Polskacafe 21:45:13, maj 07, 2018 (CEST)
Nie widzę sensu. Nie ma ograniczenia wielkości artykułu na poziomie 3 kilobajtów, zresztą równie dobrze możnaby przenieść całą treść strony. Tylko efekty słabe – trudniej się edytuje, przy zabezpieczaniu trzeba zabezpieczyć 2x więcej, masa bocenia. Sir Polskacafe 21:45:13, maj 07, 2018 (CEST)
A chyba naszym celem nie jest kompletne zabezpieczenie się przed idiotami. Lepiej, żeby taki pożyteczny w przyszłości ipek zrobił jakąś edycję, zamiast próbować płakać po jakichś dyskusjach (albo i artykułach!), że nie może np. wstawić informacji o śmierci danej osoby. 209po Radioactive 21:53, maj 7, 2018 (CEST)