FANDOM


Ten wątek nie był edytowany od 901 dni. Nie baw się w archeologa i nie odkopuj go. Zamiast tego możesz wrócić na stronę główną forum i założyć nowy temat.

Zauważyłem, że nasz system rozbudowywania porzuconych brudnopisów, działający od stycznia br. niestety nie sprawdza się tak, jakbyśmy tego chcieli. Najtrudniejsze jest rozbudowywanie cudzych koncepcji. Dlatego też, dodając propozycję brudnopisu na dany miesiac, admin dodający ją powinien uprzednio nakreślić społeczności wskazówki co i w jakim kierunku należy rozbudować aby brudnopis miał szansę zostać pełnoprawnym artykułem. Niestety tak się nie dzieje i ewentualni chętni do rozbudowania danego tematu mają problem z dostosowaniem własnej koncepcji i stylu do koncepcji i stylu osoby, która go podjęła. Skoro nie wychodzi nam z brudnopisami, to może przynajmnie warto je ogarnąć na tyle, aby zostały stubami? W każdym razie, trzeba to usprawnić. = °ZelDelet ° = 18:08, maj 1, 2016 (UTC)

E tam, jakoś to idzie. Mordka Fakt, rozbudowywanie cudzych pomysłów jest trudne, ale nawet mimo tych trudności brudnopisy miesiąca są rozwijane i stają się artykułami (przykład: Tost). W oryginale jednak te artykuły są krótkie, nawet na stuby (np. mają tylko wstęp, a nic poza tym). A co do dawania wskazówek – OK, wtedy byłoby lepiej i łatwiej, można byłoby określić to w szablonie (tak, jak jest to np. w {{popr}}. Alvgjerd (dyskusja) 10:56, maj 02, 2016 (CEST)