FANDOM


Ten wątek nie był edytowany od 746 dni. Nie baw się w archeologa i nie odkopuj go. Zamiast tego możesz wrócić na stronę główną forum i założyć nowy temat.


Witam,

Chciałem się zapytać - gdzie są nagrody Złote Ziemniaki 2015? Kiedyś co rok 1 stycznia dawali te nagrody i było super! Teraz, kiedy pierwszy raz w historii nie dawali tej nagrody 1 stycznia, to jest źle. Ja się pytam - kiedy rozdacie Złote Ziemniaki 2015? Bez tego Nonsensopedia się rozpada.

Z poważaniem, Wierny Fan Nonsensopedii

Pan prezes uznał, że nie robi. Józef Piłsudski SignatureNu? 13:01, sty 7, 2016 (UTC)


Jako "Pan prezes" Nonsensopedii wykonuję szereg rozmaitych prac i realizuję różnego rodzaju plany ku polepszeniu (lub przynajmniej niepogorszeniu) sytuacji portalu. Realizowaliśmy pomysł z Inkubatorem i kilka pomniejszych, walczyliśmy ze spamem i z ogólnym bałaganem, który zapoczątkował jakiś dowcipniś z #Kancelaria. Sam osobiście prowadzę promocję Nonsy poza Nonsensopedią (m.in. fanpage oraz na Wikii), prowadzę system ciągłego ozetowania, próbuję ogarniać "rebelie" które rozpanoszyły się w ostatnich czasach na kanale, przyuczam nowych administratorów. To nie moja wina, że ktoś ciągle, od 22 grudnia działa na niekorzyść Nonsensopedii robiąc różne ataki i destabilizując normalny tok jej pracy. Jako były biurokrata zapewne wiesz, że obowiązki na Nonsensopedii są czasami bardzo męczące. Ponadto, Nonsensopedia to wolna encyklopedia, którą każdy może edytować. Nie jest powiedziane że ZZ mają się zajmować tylko biurokraci portalu. Nie zabraniałem ich realizacji. Jako student zapewne wiesz, że oprócz Nonsensopedii ludzie w tym wieku mają też tzw. "życie". Jedna osoba nie ogarnie wszystkiego, zwłaszcza jeśli posiada też inne życiowe obowiązki. [prywata] Jako "Wierny Fan Nonsensopedii" nie powinieneś publicznie, na kanale, wygłaszać opinii, że Nonsensopedia już cię nie obchodzi (jest w logach), a dwa tygodnie później pisać powyższą treść powyższego forum. Brzmi to co najmniej dziwnie. Reasumując - problem nie tkwi w organizacji ZZ 2015, tylko w osobach skupiających się na krytyce a nie na pomocy i współpracy. Ja bym powiedział, że Nonsensopedia rozpada się z innych przyczyn (np. przez ten cyrk z #K i #z-r, z wandalskimi ipkami proxy i z brakiem chęci współpracy przy nieodpartej pokusie ciągłego niekonstruktywnego krytykowania obecnej administracji). Pozdr. = °ZelDelet ° = 14:08, sty 7, 2016 (UTC)
Ja napisałem tylko stwierdzenie zgodne ze stanem faktycznym (jest to w logach kanału ##n, każdy może wejść i przeczytać), że podjąłeś taką decyzję. Nie wnikam w przyczyny. Nie napisałem nawet, że podjąłeś ją samodzielnie, a jedynie, że do ciebie, z racji rangi należało ostatnie słowo w tej kwestii. Za to ty musiałeś wtrącić tutaj tonę żali z przeszłości oraz prywatę, którą pozwoliłem sobie wyciąć. Jest ciężko, to mianuj adminów, proszę bardzo, mam teraz czas, mogę poozetować przez pół roku czy ile tam. Józef Piłsudski SignatureNu? 14:40, sty 7, 2016 (UTC)
Mogłeś komuś oddelegować to zadanie zamiast się foszyć na świat? Flaga serbiiSerbuśGovoriti 00:48, lut 12, 2016 (UTC)
Wszystko ładnie, pięknie, tylko wtedy zaczęłaby się gadka, że Zel ciągle wykorzystuje swoich adminów a sam nic nie robi, albo że jest despotyczny czy jakieś inne bzdury. Wy natomiast zamiast kryć się po kątach i hejtować mogliście przyjść i zaproponować pomoc, która z pewnością zostałaby bardzo chętnie przyjęta. Expert 3222 13:24, lut 12, 2016 (UTC)
Wybaczcie, że się wtrącam, bo nie bardzo znam genezę konfliktu, ale ZelDelet, jedna uwaga: to wygląda źle. Strona rzekomo atakująca sięga po argumenty merytoryczne, z waszej widzę tylko atak ad personam i cenzurę. Weźcie zatrudnijcie PR-owca czy coś. Rüstem Tartışma 17:21, sty 8, 2016 (UTC) Zgodnie z zasadami, wypowiedź pacyny Józefa Pilsudskiego zostaje skreślona! = °ZelDelet ° = 12:46, sty 28, 2016 (UTC)
Naprawdę nie rozumiem, czemu mamy się przejmować wyrzutami ipków, które nawet nie chcą wejść na swoje konto. Jak ktoś nie chce się podpisać pod własnym zdaniem, to źle to o nim świadczy. Poza tym, nie widzę tu żadnych merytorycznych argumentów. Expert 3222 18:02, sty 8, 2016 (UTC)
Zeby zamknąć gęby poplecznikom złodzieja haseł do kont biurokratów prostuję i informuję, że ZZ 2015 odbyły się z małym opóźnieniem. Zapraszam NonNews:„Złote Ziemniaki” rozdane już ósmy raz!. = °ZelDelet ° = 10:15, lut 12, 2016 (UTC)