FANDOM


Ten wątek nie był edytowany od 979 dni. Nie baw się w archeologa i nie odkopuj go. Zamiast tego możesz wrócić na stronę główną forum i założyć nowy temat.

Jak wiadomo na horyzoncie pojawiła się Zeropedia. Jej użytkownicy zaprzeczają jakoby była podróbką Nonsensopedii. Wg. mojej nic nie znaczącej opinii są oni bardziej skupieni na młodym odbiorcy (nie ma u nich polityki). Ich biurokrata i założyciel wystąpił z prośbą o reklamę (w dwie strony) oraz o obustronne wsparcie. Co wy na to Nonsensopedyści? SuchareqNazwa SuchareqNazwa SuchareqNazwa 13:58, gru 30, 2015 (UTC)

Wg. mnie głupi pomysł (: --JestemFajny c: (dyskusja) 19:25, lut 5, 2016 (UTC)
Cóż, muszę przyznać rację. Próbowałem pomóc założycielowi, ale on kompletnie nie zna się na zarządzaniu wiki i nie wiem, jak to miałoby wyglądać. Expert 3222 19:29, lut 5, 2016 (UTC)
Fakt, Zeropedia umrze niedługo (o ile już nie kojfneła), współpraca jest bezsensowna. Rozpocząłem ten wątek na prośbę założycieli ZP, a mój pierwszy tekst nie przedstawia mojego poglądu.
P.S. Panie Fajny, na Polskim uczyli, że wypowiedź należy uzasadnić. Siema! SuchareqNazwa SuchareqNazwa SuchareqNazwa 20:19, lut 5, 2016 (UTC)
Byłem, widziałem, stwierdziłem że Zeropedia w obecnym stanie boryka się z problemem jakości treści oraz z grupą osób wkurzającą (słusznie lub nie) jej założyciela, co całkowicie destabilizuje jej działanie. = °ZelDelet ° = 08:08, lut 6, 2016 (UTC)
Nie wyobrażam sobie współpracy z wikią, której założyciel nie potrafi przyjąć do siebie jakichkolwiek słów krytyki i, jak już zostało to tutaj wcześniej napisane, nie zna się na zarządzaniu wikią. Ponadto Zeropedia ma zdecydowanie za słabą, nieśmieszną treść, co tu reklamować? Moim zdaniem taka reklama jedynie odstraszyłaby potencjalnych Nonsensopedystów. To działa też w drugą stronę, bo na Zeropedię wchodzi znacznie mniej osób, więc wniosek nasuwa się sam – to nie ma sensu. Alvgjerd (dyskusja) 09:55, lut 06, 2016 (CET)
Nawet strony nie umiał usunąć xdd JestemFajny c: (dyskusja) 14:19, lut 6, 2016 (UTC)
Zeropedia nie ma takiego poczucia humoru i wysokiego poziomu jaki występuje na Nonsensopedii. Ten portal jest niezaprzeczalnie podróbką Nonsensopedii i musimy negocjować z Wikią na temat usunięcia tej wiki ze względów oczywistych, które są takie, iż Zeropedia została stworzona jako plagiat Nonsensopedii, lecz i też nieudany, bo grasują tam dzieci (które nie powinny używać Wikii ze względu na swój wiek) i bezmózgowce. Szprot 13:24, lut 6, 2016 (UTC)
Jak wyżej. Treść zamieszczona na Zeropedii nie spełnia nonsensopedyjnych standardów. Reklama nie miałaby sensu, bo na Zeropedię wchodzi mniej osób i grono jej odbiorców jest małe, więc nie dotarłaby za bardzo do większości. Poza tym, nie ma dowodów (komentarz, wpis na profilu etc.) na to, że użytkownicy tamtej wikii łamią COPPA. Tak więc można się jedynie domyślać i podejrzewać. Natomiast jeśli chodzi o zgłoszenie Zeropedii za bycie podróbą… Cóż, w żadnym stopniu nie narusza to Zasad Użytkowania. Wikie mogą być podobne tematycznie, gorzej jednak z treścią, jedna wikia nie może zżynać od drugiej. Plagiat zaś z definicji to kradzież cudzej pracy i podpisanie się pod nią, tutaj jest to w kontekście kopiowania artykułów, co na Zeropedii jak dotąd nie zaistniało. Alvgjerd (dyskusja) 14:33, lut 06, 2016 (CET)
A administratorzy to głównie osoby, które popierają założyciela w sprawie afery lub jego siostra. JestemFajny c: (MyProfile^^) 16:09, lut 6, 2016 (UTC)
Szkoda zdrowia i dość już nadszarpniętego wizerunku Nonsensopedii na takie coś. Bartd94淡紅 16:43, lut 6, 2016 (UTC)