FANDOM


Putin glass
ВНИМАНИЕ!!!
Ten artykuł godzi w imperialne interesy ROSJI!!!
Jeżeli go czytasz, to wiedz, że Wołodia już cię namierza!

Wydobycie gazu łupkowego najprawdopodobniej jest nieopłacalne

Zgadnijcie drogie dzieci, dla kogo?

O kCenzura2a, niech już lepiej gadają o zamachu smoleńskim niż szukają tego gazu

Sztab Gazpromu o gazie łupkowym

Gaz łupkowy – alternatywny surowiec energetyczny wobec gazu rosyjskiego. Zagrożenie dla Terytorium Rosji, według według fachowców większe niż tarcza antyrakietowa. Karta przetargowa w negocjacjach z Gazpromem o niższe ceny. Surowiec będący wrogiem numer jeden Władimira Putina.

Odkrycieedytuj

Gaz łupkowy spadł Polakom jak manna z nieba, kiedy nasi sąsiedzi ze Wschodu wraz z sąsiadami z Zachodu zbudowali pomiędzy sobą Gazociąg przyjaźni. Mściwi Polacy wraz z odwiecznymi przyjaciółmi postanowili pokopać w ojczystej ziemi w poszukiwaniu alternatywnych środków. Po wielu latach żmudnych badań odkryto gazowe Eldorado, które ma uczynić Polskę niezależną od Wojen Kurkowych z bardzo demokratycznymi politykami.

Zagrożeniaedytuj

Według rosyjskich generałów z polskich kopalń może nastąpić atak rakietowy na terytorium Rosji. Część z nich twierdzi, że za eksploatacją złóż gazu stoi ukryta opcja tarczy antyrakietowej. Według nieoficjalnych źródeł planuje się powołanie do życia wojsk geologicznych (kosmiczne już są) mających za zadanie sprostać zagrożeniu ze strony gazu łupkowego.

Instytut Mierzenia Krzywizny Ogórka, wydał szereg raportów udowadniających olbrzymie zagrożenie wynikające z eksploatacji gazu łupkowego. Według rzetelnych raportów, wskutek wydobycia Europie grozi między innymi stumetrowa fala tsunami, trzęsienia ziemi, uderzenia asteroidy czy wygaśnięcie Słońca. Eksperci unijni twierdzą również, że na terenach objętych planami wydobycia występuje rzadka odmiana dżdżownic, szczególnie narażona na niebezpieczeństwa wynikające z eksploatacji.