FANDOM


Plik:General Italia.jpg
YouTube logo (2013-2015)
Typowa potyczka z Hitlerem
YouTube logo (2013-2015)
Nowy odcinek Eurowizji!

Do Blondynuuu!!!

Typowy rozkaz generała Italii

Generał Bogdan Italia – generał wojska polskiego w czasie II Wojny Światowej, dowódca załogi czołgu Blondyn 103. Jego idolem jest Gen. prezydent Wojciech Jaruzelski, tak samo jak on odmówił przyjęcia stopnia marszałka. Prawdopodobnie daleki przodek Kapitana Bomby, bo tak samo jak on ma przy sobie dwóch przydupasów, a także bardzo lubi napCenzura2lać z karabinu. Już jako dziecko bił się z Hitlerem (wówczas Murzynem) w piaskownicy, co było bezpośrednią przyczyną wybuchu wojny. W wyniku tej bójki Hitler uszkodził ostrą krawędzią łopatki krtań generała, przez co jego mowa przypomina z deczka bekanie Misia Push-Upka[1]. Jego strategią jest zabijanie każdego, kogo się da. Jest to niezwykle długowieczna postać, gdyż był on w stanie walczyć z Niemcami w czasie II Wojny Światowej, a później z Chińczykami w konflikcie o EURO 2012. Jego ulubiony kanał telewizyjny to TWN 25, oglądany na montowanym u Brytoli telewizorze kolorowym UŁAN.

Oddział gen. Italii

Jak już wspomniane to było, oddział generała składa się z dwóch żołnierzy + czołgu (ale bez psa). Jeden wojak ma na imię Kłyś, jest szeregowym, o niskiej posturze[2]. Drugi to szeregowy Szeregowy (hmm… ciekawe[3])[4], który jest tak samo wysoki jak i głupi. Często do komunikacji ze światem stosuje bardzo inteligentny zwrot „Yyyyyy?”, połączony z durną miną. Ich nieodłącznym narzędziem pracy jest wspomniany już czołg Blondyn 103[5], który jest bezawaryjny niczym polski szynobus. Ponadto to jedyny taki lekki polski czołg z tamtych czasów – można go popchać, ale tylko jak padną rozruszniki. Na jego wyposażeniu znajduje się także radio firmy Blampunkt. Łatwo zalicza dachowanie po trafieniu z Wunderwaffe.

UltraMegaOrzeł

Nieoficjalnie wiadomo, że UltraMegaOrzeł oraz Generał Italia to ta sama osoba. To prawdopodobnie jedyny ptak, który potrafi dolecieć do nieba, a na skrzydłach ma pióra biało-czerwone. Często można zobaczyć go na swoim (również latającym) koniu o imieniu Kościuszko. UltraMegaOrzeł posiada również tajną bazę pod Giewontem.

Przypisy

  1. Za rządów Tuska dzięki żeliwnym strunom głosowym mówi normalnie
  2. Za postrzelenie się podczas misji w Iraku został zdegradowany z stopnia majora do szeregowca
  3. Czyżby nawiązanie do głównego bohatera serialu 13 posterunek?
  4. Za rządów Tuska Major
  5. Którego nazwę poprawiono w dalszych odcinkach zmieniając ją na Blądyn 103