FANDOM


Ancient-aliens-pony

Tsoukalos w swoim programie

W Biblii jest mowa o wniebowstąpieniu Jezusa. W rzeczywistości jest on kosmitą, a owa scena przedstawiała go odlatującego do statku kosmicznego.

Tsoukalos i jego niezwykle zawiłe teorie na temat starożytnych astronautów

Giorgio A. Tsoukalos (ur. 14 marca 1978) – Szwajcar greckiego pochodzenia, reżyser, aktor i prowadzący (nie)sławnego programu Ancient Aliens, puszczanego na History Channel. Jest znany ze swojej fryzury i opalenizny.

Biografia

Tsoukalos urodził się w 1978 roku w Szwajcarii. Nie wiemy zbyt dużo o jego dzieciństwie, ale najprawdopodobniej został porwany przez kosmitów tudzież Onych, którzy zaszczepili mu w mózgu fałszywe informacje na temat cywilizacji i podświadomie skłonili go do ich rozprzestrzeniania. Zafundowali mu również nienaturalne włosy i opaleniznę żeby wyglądał jak wariat – a przecież najmądrzejsi ludzie tego świata to wariaci, był więc to zabieg mający zwiększyć jego wiarygodność. W ten sposób ukrywają swoje prawdziwe oblicze. W 1998 roku ukończył Ithaca College (mowa o Ithace w Stanach Zjednocznonych; nie mylić z wyspą Itaka) i od tej pory zaczął publikować książki na temat starożytnych astronautów. Dzisiaj prowadzi program Ancient Aliens. Nie wiadomo jak jeszcze długo.

Powstanie serialu i memu

Z braku czasu i atłasu pieniędzy, History Channel zaczęło szukać taniej sensacji w celu podchwycenia naiwnej publiczności, a w przerwach reklamowych zaserwować im reklamy o wartości grubych milionów, Które wpływają do portfela telewizji, rzecz jasna. W tym celu zatrudniono Tsoukalosa, który już przecież wcześniej wykładał teorie na temat starożytnych kosmitów odwiedzających Ziemię i przekazujących ludziom nowe technologie. Serial od początku swojej emisji w kwietniu 2010 zdobył stosunkowo wąską grupę wiernych odbiorców, natomiast w październiku 2010 r. pogłoski o nim trafiły na 4chan. Stamtąd już niewiele zostało do wyśmiania przez /b/tardów i zrobienia niekończącej się serii memów, które następnie przeszły na Reddit, MemeBase, FunnyJunk, 9gag.com i na samym końcu Kwejka. Polegają one mniej więcej na wysuwaniu teorii, że wszystko zrobili kosmici. Wszystko oznacza wszystko, bo czyż nie zaskakuje fakt, że po włożeniu monety do automatu wychodzi cola? Albo, że słońce wschodzi do góry i zachodzi po drugiej stronie?