FANDOM


YouTube logo (2013-2015)
Sekretne zakończenie Zmierzchu Bogów. Miało się pojawić w wersji bez bugów ale cóż…

Gothic 3: Zmierzch Bogów (właśc. Zemsta Bugów) – (nie) oficjalny dodatek do Gothic 3 stworzony przez Trine Game Studios z Indii. Pokazuje on, że nie należy powierzać innym studiom produkcji gier. Nasi hinduscy przyjaciele postarali się, aby gra nie była za łatwa i za krótka. Ilość bugów i niedopracowanych szczegółów, powinna się znaleźć w Księdze rekordów Guinnessa. Ba, zdarza się, że przez błędy nie da się przejść gry.

Bezimienny v.4.0

Już po raz czwarty musimy zbierać ponownie punkty doświadczenia, aby udźwignąć drewnianą pałkę. Po za tym, ma inną fryzurę i czerwone ubranko. Staje się bardziej arogancki, chociaż i tak znowu musi uratować cały świat.

Bugi, niedopracowania, błędy

Grając w tą część, po 10 minutach zamiast skupiać się na głównym zadaniu, liczysz ile jest błędów w grze. Jest to jeden z myków naszych Hinduskich przyjaciół (coś w stylu minigierki – policz wszystkie bugi). A oto niewielki ułamek wszystkich bugów.

  • Często kwestie bezimiennego mówi osoba z którą rozmawiamy i na odwrót.
  • Nie są usunięte przedmioty z Gothic 3 (np. beczki mleka, drewno opałowe), na dodatek nie można ich podnieść.
  • W większości przypadkach możesz okradać domy ludzi, nawet gdy właściciele są w środku.
  • „Niewidzialne bariery”, przez które nie da się przejść i musisz ją ominąć.
  • Niekiedy postacie „idą”, płynąc plecami po ziemi.
  • Mieszkańcy mają zwyczaj przybijać gwoździe do powietrza.
  • NPC wpadają też w „niewidzialne dziury” w ziemi.

Szalony Miłośnik Ptaków

Jest to największy z bossów w grze. Otacza go wszechpotężna, niezwyciężona armia kur. Tak, Kur! Wysyła też na zwiady gołębie, jednak przeszkadzają jednemu z mieszkańców wioski. Gdy dowiaduje się, że należą do Szalonego Miłośnika Ptaków, od razu robi w gacie i ucieka aż do Varantu.

Jeśli się uprzesz i pójdziesz do niego, to skończysz grę bardzo szybko. Podczas rozmowy, gdy wypowie „Kra, kra”, wiej i ile sił w nogach, bo potem przybędzie armia kruków i zakończy Twój nędzny żywot na tym marnym świecie. A tego byś nie chciał, bo trza świat uratować.

Zapamiętaj, unikaj Szalonego Miłośnika Ptaków.