FANDOM


Podłączasz Pikachu do ładowania. Po naładowaniu, Pikachu psuje zagrywkę i przypadkiem trafia piorunem w ciebie.

Postanawiasz walnąć zombiem w ścianę. On się Cenzura2 na ścianie, a inne zombie uciekają z tej galaktyki.

Pikachu siada na twym ramieniu. Ciebie atakuje Zespół R celem porwania Pokémona. Jednak ty ich atakujesz supertaranem (Pikachu wzmacnia ową broń piorunem) i Zespół R błyska (wzlatuje do alternatywnego wymiaru, a wraz z nim inne złodziejskie zespoły).

Większość Pokémonów się o tym dowiedziała i natychmiast przybiegła do ciebie z przytulankami. Na twe życzenie Pikachu przywołuje pozostałe Pokémony żeby mu pomogły, jednak jeden z Shayminów opowiada o tym „ostatecznym błysnięciu” mniejszości Pokémonów i one też się zaczynają przytulać.

Trzeba gdzieś Cenzura stąd wraz ze swoim Pikachu. Tylko jak?

Wpadasz na pomysł! Pomniejszasz się, teleportujesz się do swego Pikachu (nadal pomniejszony) i prosisz go, żeby pobiegł z tobą do domu i cię ochraniał przed innymi Pokémonami. Kiedy byłeś już w domu, inne Pokémony się orientują, że cię tu nie ma i mają dosyć przytulanek.

Kiedy Pikachu zauważa wściekłego zwierza, zgładza go piorunowym kopem z pełnego obrotu (ty nie możesz tego zrobić, bo nie umiesz się zwiększać). Przez okno wpada eliksir przywracający dawny rozmiar, pijesz go i wracasz do normalnych rozmiarów.

Przez okno wpada taki sam eliksir i zachowujesz go na zapas.

Co chcesz zrobić?

  • Jeśli chcesz się zmniejszyć się i poprosić Pikachu, żeby był twoim stałym ochroniarzem, kliknij tutaj.
  • Jeśli chcesz się zmniejszyć się, wezwać wszystkie swe Pokémony i je poprosić, żeby były twoimi stałymi ochroniarzami, kliknij tutaj.
  • Jeśli chcesz iść nad jeziorko, kliknij ten link.
  • Jeśli chcesz iść do sąsiada (bez Pikachu), idź tu.
  • Jeśli chcesz poprosić Pikachu, aby cię zaatakował elektroakcją, idź tu.
  • A jeśli chcesz zrestartować, klikaj w to miejsce.