He-Man

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru

Skocz do: nawigacji, szukaj
YouTube logo (2013-2015)
He-Main Heyeyea song
YouTube logo (2013-2015)
Czołówka serialu o He-Manie
He-Man

He-Man pedofil

Na potęgę Posępnego Czerepu!!! Mocy, przybywaj!!!

He-Man o sobie

Obronię tezę jak He-Man Eternię

Magik chwali He-Mana

He-Man (oficjalnie Książę Adam; ur. 15 września 1983) – metroseksualny superbohater komiksów i kreskówek, podróba Conana Barbarzyńcy. Najsilniejszy człowiek we wszechświecie. He-Man ma klatę jak Pudzian i ochoczo wywija mieczem. Jeździ na przerośniętym sierściuchu Cringerze i walczy z wszelkim złem w postaci Gothów. W cywilu nosi jednobarwne rajstopy, podkreślające wygląd jego umięśnionych ud. Najgroźniejszym wrogiem He-Mana jest Szkieletor, czyli przyrząd znajdujący się w każdej szanującej się szkole w sali do biologii.

[edytuj] Prawda o He-Manie

He-Man tak naprawdę to podróba Conana Barbarzyńcy. Firma Matell chciała wykupić prawa do zabawek z Conanen, ale film okazał się jednym wielkim fantasy pełen flaków i gołych lasek. Firma nie chcąc pozbywać się wyprodukowanych plastikowych rupieci stworzyła swoją własną postać, jaką był He-Man. Szybko dołożyli do niej słabej jakości kreskówki z nielogicznym scenariuszem.

[edytuj] Ciekawostki

  • Pomimo tego że He-Man wygląda jak gej na paradzie równości, a Książę Adam jak gej czekający na rozmowę kwalifikacyjną (czyli z twarzy są tacy sami), to jego rodzice nie poznają w Adamie superbohatera.
  • He-Man to po grecku błona dziewicza.


Krecik To jest tylko zalążek artykułu związanego z postaciami fikcyjnymi. Jeśli rozpoznajesz Rumcajsa i Pszczółkę Maję – rozbuduj go.

Nasze strony
Przyjaciele