FANDOM


Disambug Ten artykuł dotyczy holenderskiego polityka. Zobacz też hasła o innych osobach o tym imieniu.
€3000 for a damp rag - Statement by Nigel Farage MEP (2 March 2010)

€3000 for a damp rag - Statement by Nigel Farage MEP (2 March 2010)

Farage przeprasza bankierów, którzy poczuli się urażeni porównaniem do Rompuya

Smutny Herman

Herman Van Rompuy, gdy jest smutny

Naprawdę ma pan charyzmę ofiary losu. I wygląd szarego urzędnika bankowego.

Te słowa kosztowały Nigela Farage'a 3000€, ale mina Rompuya była tego warta

Dlaczego w Niderlandach zawsze przed nazwiskiem jest typ samochodu jakim porósza sie własciciel?? Czy tam wszycsy jeżdżom van-ami?

Słynne słowa Jasia Śmietany, nie wiadomo, co na to Rompuy

Herman Van Rompuy (bardziej znany jako Pan Nikt) – kiedyś wielki przywódca, pierwszy i najwspanialszy prezydent Unii Europejskiej, dziś cień legendy, którą zasłonił Donek. Największe odkrycie polityczne 2009 roku.

Przejdzie do historii jako pierwszy prezydent, którego zna mniej niż 2% obywateli.

Kariera edytuj

Zanim Rompuy został odkryty przez liderów Unii, był premierem Belgii i słynął z szerokiego pasma machlojek i przekrętów, które prowadził. W 2009 nagle okazało się, że jest on czołowym europejskim działaczem. Uznano, że jest tak wibitny, iż jakiekolwiek głosowanie uwłaczałoby jego godności i bez zbędnych formalności podsunięto mu pod skostniały tyłek fotel Prezydenta UE.

Nie wiadomo, kto go wybrał, kiedy odbyło się głosowanie i jak można go odwołać. Ale to bez znaczenia. Najważniejsze, że jest z nami!

Uśmiech edytuj

Herman Van Rompuy to prawdopodobnie najszczęśliwszy człowiek na świecie. Dowodem jest jego uśmiech, który towarzyszy mu za każdym razem, gdy spotyka się z ludźmi. Nawet gdy spotkania międzynarodowe są pełne powagi, on i tak zachowuje swój nieśmiertelny uśmiech. Podobno, gdy przestanie się uśmiechać, nastanie koniec świata.

Zobacz też edytuj