Hulk Hogan

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru

Skocz do: nawigacji, szukaj
Hulk Hogan cropped

Hulk z okularkami

Hulk Hogan (ur. 11 sierpnia 1953) – jeden z Wielkich Przedwiecznych. Superbohater, zapaśnik, aktor o niebywałych zdolnościach, geniusz, naukowiec i człowiek renesansu.

Tak naprawdę był genetykiem-amatorem. Badania prowadził w swoim garażu (w 1967 r. rozbudował laboratorium dołączając do niego szopę na narzędzia). Chciał stworzyć nadczłowieka: silnego, niepodatnego na ból, zabójczo przystojnego, niesamowicie zwinnego i potrafiącego napić się ze szklanki bez użycia rąk oraz dotknąć językiem do czoła. W swoich zapędach zaczął przeprowadzać eksperymenty na samym sobie. Swoje mięśnie wyhodował na paszy dla świń, natomiast wąsy na nawozie naturalnym. Wtedy stał się tym, kim jest dzisiaj.

Najpotężniejszy po pewnym Teksańczyku, Mr. T i Bruce Lee wojownik na ziemi. Hulk zdobyłby pozycję nr 1, gdyby tylko Teksańczyk N. nauczył go swego kopnięcia. Zagrał w wielu filmach, między innymi Rocky, czy uhonorowany niezliczonymi nagrodami Grom w raju, a także w bajkach (jedna o nim samym, druga to „Dragon Ball Z” – grał tam Herculesa). Walczył na ringu z Rockym i o mało nie wygrał...

Ostatnio nakręconym dziełem z udziałem Hulka Hogana był film o wdzięcznym tytule „HULK”. Zielonego stwora zagrał sam Hulk Hogan. Reżyser jemu powierzył właśnie tę rolę, gdyż nie potrzebował żadnej charakteryzacji, ponieważ dzień wcześniej wpadł do pełnego kotła gumibimbru, po czym zzieleniał z wymiotowania.

Hulk znany jest ze swoich niesamowitych zdolności aktorskich. Występował w wielu znanych teatrach, np. „World Wrestling Entertainment” czy „World Championship Wrestling”. Hulk Hogan słynie również z niebywałych zdolności gastronomicznych! Umie upiec szarlotkę w 20 min. i zjeść ją w przeciągu 5 s.

Mimo swoich wąsów potrafi przegrać pas mistrzowski WWF nawet z zawodnikami wyglądającymi jak bezkształtna masa.

Nasze strony
Przyjaciele