Informatyka

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru

Skocz do: nawigacji, szukaj

Informatyka – dziedzina nauki, której szczytowymi osiągnięciami są gry komputerowe i darmowe porno w Internecie. Zgłębianie wiedzy informatycznej powoduje m.in. tiki nerwowe, zubożenie mowy, zmniejszenie szans na poderwanie dziewczyny i częściowe odmóżdżenie. Specjaliści w tej dziedzinie nazywani są Informatykami. Cechuje ich zwykle słaby kontakt ze światem rzeczywistym, jeśli w ogóle istnieje. Często zapominają, że istnieje coś takiego jak jedzenie, rodzina i sen. Główne zajęcia informatyka to pisanie niepoprawnych programów, dowodzenie poprawności swoich programów i wymyślanie coraz to bardziej skomplikowanych, trudnych do zrozumienia języków programowania.

[edytuj] Informatyka w szkole

Informatyka w szkole opiera się głównie na uczeniu o Excelu oraz pisaniu kartkówek. Raz na pół roku uczniowie mogą włączyć komputer i zobaczyć, jak wygląda ich system operacyjny (o ile w sali informatycznej w ogóle są komputery). Dla uczniów lekcja o tyle atrakcyjna, iż przy zerowej frekwencji dostaje się ocenę celującą. Materiał różnorodny, zależy od tego, czy placówka ma klawiaturę, czy myszkę (sporadycznie występują przypadki obu urządzeń). W kręgach bogatych dzieci multimilionerów krąży legenda, że kiedyś głośniki działały i były dobrze podłączone do komputera.

[edytuj] Zobacz też


Crystal computer.png To jest tylko zalążek artykułu z dziedziny informatyki. Jeśli klikasz szybciej niż myślisz – rozbuduj go.

Nasze strony
Przyjaciele