Islam

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru

Skocz do: nawigacji, szukaj

Allah Akbar!

Muzułmanie o tym artykule
Papierosy koran

Niektórzy palą, inni nie

Islamreligia pokoju, która wcale to a wcale nie nakazuje wysadzić się w powietrze przy najbliższej nadarzającej się okazji, tym bardziej wraz z jak największą liczbą białych ludzi! Nie stanowi ona, że szeptać należy wrzeszcząc, ani nie nakazuje, aby modlić się, miotając po całym meczecie.

[edytuj] Historia islamu

Mah0met

Ze względu na status podejrzanego nie możemy ukazać wizerunku szanownego M.ibn A. A. ibn A. al-M.

Islam jest jednym z dzieł Boga, stworzył go z zazdrości o słynne już dzieła Szatana. Tak więc do judaizmu i chrześcijaństwa dołączył kolejny twór, którego głównym zadaniem jest skuteczne robienie ludziom wody z mózgu. Bóg wysłał swojego nowego gościa od brudnej roboty o imieniu Mahomet, żeby nawrócił krnąbrny lud Arabów. Arabowie pochodzili z pustynnej planety Tatooine, mieszkali sobie w piaskowych domkach i rozmawiali z wielbłądami. Dopiero wielki prorok Mahomet wtłoczył cywilizację do ich głów, nauczył ich np. kamienować kobiety i strzelać wrogom w plecy i ucinać głowy niewiernym. Opowiedział im o Bogu, którego nie wiedzieć czemu nazwali Allahem (przecież powiedział im po polsku, że to Bóg), oraz o świętej wojnie. W końcu musiał odejść, zostawił im czarny kamień, który był pamiątką po jego największym zatwardzeniu. Wyznawcy Mahometa to muzułmanie, wszyscy inni to niewierni.

Rebel rocket attack01:30

Rebel rocket attack

Islamscy Rebelianci w starciu ze słoniem Dumbo

[edytuj] Życie muzułmanów

Taliban in southern Afghanistan 10-12-06

Wyznawcy islamu miłują pokój

Muzułmanie spisali słowa swojego proroka w księdze zwanej Koranem. Muzułmanie kochają pokój i nigdy nie toczyli żadnych wojen. Wszystkie konflikty wchodzące w skład świętej wojny, to jedynie akty obrony wobec agresji sług szatana. Święta wojna to obowiązek każdego wyznawcy islamu, polega na tępieniu zła i demoralizacji przychodzącej z zachodu, dlatego muzułmanie walczą z teletubisiami, Tokio Hotel i każdym kto może powiedzieć ich kobietom, że wcale nie muszą ubierać się w chusty i worki na śmieci. Allah traktuje kobietę na równi z mężczyzną, dlatego muzułmanie – zwolennicy równouprawnienia chętnie je biją, kamienują i podpalają. Ponieważ większość z nich chętnie żyje w nędzy, obcinają im również nosy, by nie musiały męczyć ich przykre wonie i życie generalnie. Niektórzy Arabowie tak kochają swoje liczne żony, że nawet nie pozwalają im się odzywać w dyskusji, oczywiście, żeby się biedaczki nie zmęczyły.

Najważniejszy obowiązek dobrego muzułmanina to rozmnażanie się, rozmnażanie się, rozmnażanie się i jeszcze rozmnażanie się. Muzułmanin musi mieć dużo dzieci, oczywiście dzieci to synowie, córek może mieć mniej albo więcej i tak nikogo to nie obchodzi, córka jest efektem ubocznym płodzenia syna. Córkę warto obrzezać i zaszyć na ślepo, dzięki temu pozostaje ona czysta i honorowa. Gdyby została zgwałcona i straciła honor, należy ją ukamienować bo nikt nie kazał jej się rodzić z pochwą. Oczywiście jest to ich dobrowolny wybór, tak samo jak aranżowane małżeństwo i wiele innych. W końcu rodzice wiedzą najlepiej co jest dobre dla ośmiolatki. Globalne przeludnienie to zachodnia propaganda atakująca tradycyjnie pro-rodzinny sposób życia muzułmanów.

Każdy muzułmanin musi przynajmniej raz w życiu odwiedzić Mękę (bo dotarcie tam jest męką), gdzie spoczywa w Al-Kaabie czarny kamień. Muzułmanie zbierają się wokół niego, klękają na dywanach i wypinają tyłki co ma symbolizować sposób, w jaki Mahomet stworzył kamień.

Akbar

Allah!

[edytuj] Islam a reszta świata

Islam to wspaniała i pokojowa religia, którą akceptuje każdy oprócz tych wstrętnych, nietolerancyjnych faszystów, którzy nie lubią jak ktoś w imię boga wysadza się przy nich w powietrze, ogranicza wolność wypowiedzi i dopuszcza przemoc w rodzinie. Oprócz tych niepoprawnych politycznie osobników kocha ich cała Unia Europejska i lewicowa yntelygentna młodzież. Szczególnym uwielbieniem cieszy się wśród wszelkiej maści kindermetali, kinderpunków i innych wielbicieli boskiego Che Guevary, którzy aktywnie sprzeciwiają się nagonce na islam, co nie przeszkadza im w byciu wojującymi ateistami. W rezultacie i tak na proislamskich manifestacjach dostają w gębę od muzułmanów za to, że są zbyt biali albo nie są muzułmanami.

Islam muszą kochać także Niemcy, inaczej obrażą się na nich i wyjadą wszyscy Turcy, przez to nie będzie miał kto pracować i robić kebabów. Holendrzy i Brytyjczycy także kochają islam, bo inaczej ich kadry sportowe plasowałyby się w światowej drugiej lidze.

[edytuj] Czego nie można mówić o islamie

Biblekoran

Jak widać religia chrześcijańska jest ostoją dla sztuki, natomiast islam stawia na nienawiść

Werjany

Niby nic nie znaczy, ale i tak za to dostaniesz bombę

 • Twierdzenie, że większość światowych terrorystów to muzułmanie jest niepoprawne politycznie.
 • Twierdzenie, iż ulubioną bronią muzułmanów, jest RPG-7, jest niepoprawne polityczne.
 • Twierdzenie, że muzułmanie produkują narkotyki w celu wyżywienia narodu jest niepoprawne politycznie.
 • Nazywanie Islamu zbrodniczą ideologią jest niepoprawne politycznie.
 • Nazywanie muzułmanów dżihadystami jest niepoprawne politycznie.
 • Muzułmanie źle traktują kobiety, ale mówienie o tym głośno jest niepoprawne politycznie.
 • Twierdzenie, że kraje muzułmańskie łamią prawa człowieka jest niepoprawne politycznie.
 • Twierdzenie, że islam nie jest jeden, bo jest wiele jego odłamów jest niepoprawne politycznie.
 • Muzułmanie nie są zacofanymi fundamentalistami, po prostu taką mają tradycję, ty niepoprawna politycznie świnio!
 • Muzułmanie lubią kozy i wielbłądy – to zdanie to akurat prawda, ale brzmi tak głupio, że i tak jest niepoprawne politycznie.
 • Jedzenie kebabów bez pozwolenia Allaha jest niepoprawne politycznie.
 • Wchodzenie do domu nie mówiąc Allah Akbar! jest niepoprawne politycznie.
 • Wychodzenie z domu nie mówiąc Allah Akbar! jest niepoprawne politycznie.
 • Ten tekst jest niepoprawny politycznie. Jeśli go czytasz to jesteś niepoprawny politycznie.
 • Rozumienie tego tekstu jest niepoprawne politycznie. Nie rozumienie go jest jak najbardziej poprawne politycznie.

[edytuj] Zobacz też

Nasze strony
Przyjaciele