JP na 100%

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru

Skocz do: nawigacji, szukaj
JP.jpg

Już kultowy symbol

JP 1.jpeg

Dowód wierności ideologii

Noncytaty
Zobacz w słowniku:
JP

Jezus Panem na 100%

Moher o JP

Moje JP to Jem Pierogi

Azbestowy o JP

Młodzież wychowana w nienawiści do policyjnego munduru

Typowe graffiti ścienne, rymowane

JP na 50%, bo się trochę boję

Dresiarz o JP

JP na 100% – niemające nic wspólnego z językiem polskim, Janem Pawłem II, ani z Józefem Piłsudskim (równie dobrze skrót ten może oznaczać Janusz Palikot) wyrażenie używane przez domorosłych gangsta i dresy, czyli osoby mówiące językiem chuj. Ideologia cieszy się uznaniem wśród 13-letnich chłopców, którzy do czynienia z policją mieli tylko w GTA, słuchaczy rapu i raperów. Hasło wyparło popularne niegdyś ChWDP, chociażby dlatego, że nie można w nim zrobić błędu ortograficznego. Hasło jest używane najczęściej przez kompletnych pajaców i kozaków, którzy „jCenzura2.svgą policję” tylko wtedy, gdy nie ma jej w pobliżu.

Hasło zostało spopularyzowane przez prawdziwie czarnuszy i gangsta rapowy skład Firmy (joł, kCenzura2.svga!), który zarabia teraz krocie na głupich gimnazjalistach powtarzających hasła o odbywaniu stosunku seksualnego ze stróżami prawa. Na 100% oczywiście. Zachowania te tłumaczy drugie rozwinięcie skrótu: Jestem Pedałem na 100%.

Każdy szanujący się gimbus słuchacz Jedynej Prawdziwej na 100% Firmy inwestuje obecnie w najróżniejsze akcesoria jak piórniki, bluzy, skutery, quady, zeszyty, kubki, zmywalne tatuaże itp. gangsterskie przedmioty, aby móc jebać policję na 100% w każdym miejscu, czasie i zdjęciach na naszej-klasie. No przynajmniej dopóki ktoś nie ukradnie roweru, wtedy to już JP na około 20% i przebieżka z zapłakanym ryjem na najbliższy komisariat.

Hasło to popierane jest często przez metali, problem w tym, że w ich subkulturze JP oznacza Judas Priest. Mogą wystąpić trudności w dialogu międzysubkulturowym.

[edytuj] „Prawdziwe” znaczenie

Bosski Roman razem ze swoim młodszym bratem, Młodym Bosskim śpiewali, że tak naprawdę JP znaczy „Jestem Porządny” i że za to ich niewinnie skazują. Uważa się również, że sformułowanie JP rozpowszechnił Peja, śpiewając piosenkę o pomidorze: „Jestem Pomidorem”.

Nasze strony
Przyjaciele
W innych językach