Jacek Kurski

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru

Skocz do: nawigacji, szukaj
Ujednoznacznienie Ten artykuł dotyczy polskiego polityka. Zobacz też hasła o innych osobach o tym imieniu.
Kurski.JPG

Kurski na plakacie propagandowym

Obejrzyj ten film na YouTubie
Wygwizdany w Opolu Jacek Kursi

A twój dziadek był w Wehrmachcie!

Jacek Kurski do kogokolwiek

O, nie! Czy z tej szklanki pił Rokita?

Jacek Kurski o wodzie

Dlaczego Tusk wstaje wcześnie rano? Żeby dłużej nic nie robić!

Jacek Kurski o Tusku

Jacek Bulterier Kurski (ur. 22 lutego 1966 w Gdańsku) – polski dziennikarz, polityk, poseł na Sejm V i VI kadencji, a w latach 2009–2014 europoseł, reżyser (Nocna zmiana) i pisarz (Lewy czerwcowy). Od 2016 prezes TVP.

[edytuj] Charakterystyka

Człowiek z gatunku kaczkomo bardzoniesapiens. Jego kłamliwe sztuczki doprowadziły „ciemny lud” do zniknięcia przytulanek i jedzenia z półek i lodówek w domach tychże. Znany też z pokazywania wszystkim swej polskości i z niesamowitego zmysłu wykrywania wszelkich „afer”, których dopuściły się konkurencyjne partie (głównie PO, które jest siedzibą wszelkiego zła). Charakteryzuje się niezwykle rozwiniętą wyobraźnią – potrafi nawet udowodnić Jarosławowi, że białe jest białe, a czarne – czarne. Krasomówca. Jednym zdaniem potrafi zjednać sobie tłumy i fakty. Fakt, że tłumy tumanów, ale zawsze to coś. Jego główne motto: „debil zawsze swoich przyciągnie”. Przyznał się do kontaktów homoseksualnych już w szkole podstawowej.

[edytuj] Postępowanie

W razie napotkania nie narażać się, nie uciekać! Spokojnie, bijąc pokłony, należy się wycofać poza pole rażenia, które wynosi 40 rzutów moherowym beretem.

[edytuj] Przodkowie

Istnieją potwierdzone informacje, wiarygodni świadkowie i niepodważalne dowody, że babcia Jacka Kurskiego służyła podczas II wojny światowej w Gestapo, Waffen SS, Hitlerjugend oraz w sklepie z mydłem. Jednakowoż, najbardziej zatrważającym i skrywanym sekretem rodzinnym Kurskiego, jest fakt iż jego rodzony brat służy w zbrodniczej, antypolskiej, organizacji działającej pod kryptonimem Die Judezeitung.

Pasjonat sportów wyścigowych – być może następca Roberta Kubicy. Uwielbia pokonywać szosy z dużą prędkością. Przy przekroczeniu prędkości, solidarnie i jak przystało na patriotę, zasłania się Sejmową Legitymacją.

Nasze strony
Przyjaciele