FANDOM


James-May-Is-The-Stig

Kapitan Snuja myśli, że jest Stigiem. Ciekawe, kto go wyprowadzi z błędu…

I am the Stig

Snuja skromnie sam o sobie

To głupi i głupszy

Snuja skromnie o swoich kolegach

James Kapitan Snuja May (ur. 16 stycznia 1963 w Bristol) – współpracownik i prezenter programu Top Gear. Razem z Jeremym Clarksonem i jego Chomikiem nieskończenie długo debatują na temat plastikowych samochodzików-zabawek, które testuje Stig. Chodzą słuchy, jakoby James był też prezenterem wielu innych programów, ale nikt ich jeszcze nie widział.

Ciekawostki

James jest zagorzałym fanem Ferrari i Dacii. Potrafi zgubić się na jednokierunkowym torze wyścigowym. Wielokrotnie tracił życie podczas wykonywania całkowicie typowych zadań, jakie wyznaczyli producenci Top Gear i mimo tego pojawiał się w nowych odcinkach. Odrósł mu też stracony penis. Sugeruje to, że ma nadprzyrodzone(lub w przypadku penisa, przyrodzone) zdolności samoregeneracji. Snuja pobił najprawdziwszy, światowy rekord prędkości, który utrzymał się przez niespełna kwadrans. Innym jego sukcesem było wygranie w Top Gear rocznego zapasu gazet porno za zniszczenie swojego ulubionego fortepianu ciężarówką.

Przydomek

May znany jest z wygrywania prawie wszystkich konkurencji między prezenterami Top Gear na ostatnim miejscu, co dało mu przydomek „Kapitan Snuja”. Niejednokrotnie podszywał się pod Stiga by zaspokoić swoje małe ego.