John Lennon

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru

Skocz do: nawigacji, szukaj
Disambug Ten artykuł dotyczy angielskiego muzyka. Zobacz też hasła o innych osobach o tym imieniu.
John Lennon

Lennon w całej swej okazałości

Nagrałeś tylko „Yesterday”, Ty cCenzura2u!

Lennon o koledze z zespołu

John Lennon (ur. 9 października 1940 w Liverpoolu, zm. 8 grudnia 1980 w Nowym Jorku) – znany i lubiany pacyfista, hippis, rewolucjonista, Żuk, Liverpoolczyk, gitarzysta, karykaturzysta, mors, i Bóg wie co jeszcze. Ożenił się z obojnakiem, bo niby Yoko, ale jednak Ono.

[edytuj] Charakterystyka

John Lennon znany był z tego, że potrafił wytrzymać tydzień w łóżku bez jedzenia, picia i seksu. Charakteryzował go nos, którym wpychał się tam gdzie nie powinien, oraz okulary, które nosił dla szpanu i nie tylko[1]. Miał gorący romans z Paulem McCartneyem, alias Morsem. Wiele osób porównuje go do Jezusa Chrystusa, ale są to niegodni bluźniercy, którzy powinni smażyć się na dnie piekieł. Został zabity przez płatnego zabójcę Agenta 47.

[edytuj] Kariera muzyczna

Jednym z większych osiągnięć w zawrotnej karierze Lennona była jego śmierć, która przyniosła mu najwięcej fanów. Nagrał jedynie „All You Need Is Love” po czym jego kariera stoczyła się na poziom „Yellow Submarine”, w której mieszkał. Jak to hipis, nagrywał hipisowskie piosenki. Tak powstało „Imagine”. W teledysku widzimy jakąś Chinkę, ale nie wiadomo kto to.

Przypisy

  1. W przeciwieństwie do Steviego bez jąder


P vip To jest tylko zalążek artykułu biograficznego. Jeśli widziałeś tę osobę na ulicy – rozbuduj go.

Crystal Clear app knotify To jest tylko zalążek artykułu z dziedziny muzyki. Jeśli wytrzymasz 10 minut w słuchawkach – rozbuduj go.

Nasze strony
Przyjaciele